Son Eklenenler
Instagram Video Özelliğiyle Rekora Koşuyor

Instagram Video Özelliğiyle Rekora Koşuyor

Budan tam 3 gün önce sizler için yayınladığımız Instagram Üzerinden Video Paylaşımının mümkün olduğu ile ilgili haberimizin ardından şirketten yapılan açıklamalara göre ilk 24 saat içerisinde 5 milyonunun üzerinde video paylaşımı yapıldı. 15 saniyeye kadar olan videoların instagram uygulaması üzerinden paylaşılabilmesine imkan sağlayan yeni özellik 130 milyonun üzerinde üyesi olan bir platformu ilk 24 saat içerisinde video yağmuruna tuttu. Video paylaşma özelliğinin işlemeye başlamasının ardından geçen 24 saat içerisinde 5 milyonun üzerinde video paylaşan kullanıcılar sistemin işleyişinden oldukça memnun. İlk gün içinde 40 saatin üzerinde video paylaşımının yapıldığını açıklayan yetkililer en çok paylaşılan videonun NBA’in bu seneki şampiyonu olan San Antonio Spurs’un final maçına ait olan görüntülerden oluştuğu açıklandı. Twitter’ın Vine uygulamasının aksine 15 saniye uzunlukta video paylaşımına izin veren Instagram Video, bu özelliğinin yanı sıra videolara farklı efektler uygulanabilmesiyle de dikkatleri çekiyor.

Bugün itibariyle toplam 130 milyon aktif Instagram kullanıcısı olduğu belirtilen platformda üye sayısı da hızla artış göstermekte. Şimdiye kadar yüklenen tüm videoları izlemenin 2 yıl süreceğini belirten yetkililer bu sürenin gideren arttığını da sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Yeni Galaxy S4 Modelleri başlıklı makalemizde Galaxy S4, renkli galaxy s4 ve Samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.