Son Eklenenler
Huawei Windows Phone Ascend W1, Farklı Bir Ürün Arayanlar İçin Üretilmiş

Huawei Windows Phone Ascend W1, Farklı Bir Ürün Arayanlar İçin Üretilmiş

Huawei Ascend W1 ÖzellikleriÇinli üreticiler teknolojin geldiği boyutta rekabete dâhil olurken fark yaratma alanında birçok yenilik için çalışıldığı görülüyor ki Huawei markası Windows Phone 8 iletişim sistemi kullanarak cihazları piyasaya sürmeye çoktan başladı. Andorid işlemci alanında gösterilen güzel başarı ve üstüne tüm özellikleri bir arada bulundurmasına karşın fiyatların bu kadar uygun olması, kişilerin alım güçlerini de düşünerek ürünlerine yönelmeleri sağlayarak bu deneyimi yaşamaları için yardımcı oluyor.

Alternatif renkleri çoğu marka ve modele göre fazla. Mavi, siyah, kırmızı, beyaz olarak seçeneklerde tercih sizindir. Ancak en başta altını çizdiğimiz gibi diğerlerinden özel kılan en büyük özelliği Windows Phone 8’in Huawei tarafından üretilen ilk akıllı telefon olması. Çift çekirdekli 1.2 GHz gücünde bir işlemci ile donatılmış. 512 MB Ram bulunuyor. 800 X 480 ekran çözünürlüğü ile muhteşem bir görüntü veriyor ve ekran boyu 4 inç. Cihazda 4 GB bir depolama alanı bulunuyor. 5 megapiksellik kamerası ile unutulmaz anlarda tüm video ve fotoğraf makinesi ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

Sadece 130 gram ağırlığında ve 10.5 mm incelik düşünülerek tasarlanmış. 1950 mAh’lik bir güç sunuyor. Windows Phone 8 modelleri arasında kıyaslama yapılırsa bu cep telefonu tasarım ve donanımını yapan üretici firma en iyi pil performansının bu cihazda olduğunu iddia ediyor. 470 saat bekleme ve 3G’de 10.6 saatlik bir konuşma zamanı olduğunun altı çiziliyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook Üzerinden Telefon Görüşmeleri Bedava başlıklı makalemizde Facebook, facebook ile ücretsiz telefon ve facebook messenger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.