Son Eklenenler
HTC M7 Piyasaya Çıkıyor

HTC M7 Piyasaya Çıkıyor

htc m7 ozellikleri belli olduHTC‘nin 8 aydır üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı M7 modelli akıllı telefonu resmi olarak tanıtılmasa da şirketin CEO’su olan Peter Chou tarafından teknoloji meraklılarına gösterilmişti. HTC bu telefon üzerinde oldukça iddialı, HTC o kadar ileri gitti ki şirket içerisinden sızan kesin olmayan bilgilere göre bu ürün 19 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek.

HTC M7 Özellikleri
Ekran boyu 4.7 ya da 5 inc olması muhtemel
Büyük ihtimalle Android 4.2 işletim sistemiyle birlikte satışa sunulacak
İşlemci olarak Qualcomm 1.7GHz modelinin seçildiği kesinleşen HTC M7, iPhone ve Galaxy s3 gibi üst sınıf akıllı telefonlarla yarışacak kapasiteye sahip.
2 Gb Ram bellek
Tasarım olarak Windows Phone 8x modeline çok yakın hatlara sahip. Aynı zamanda HTC M7, en az 32 Gigabyte dahili kapasite ile kullanıcıya sunulacak. İstendiği taktirde genişletilebilen SD yuvaları sayesinde kapasite arttırımına gitmek mümkün olabilmekte. 13 Megapixel kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraf çekmenin yanında HD video çekebilme özelliğine de sahip olacağı bildiriliyor. Sızdırılan bilgiler ışığında HTC M7‘nin özellikleri şimdilik bunlar. Ürün resmi olarak tanıtıldığında kesinleşen özelliklerini sizlere sunacağız.

Bir önceki yazımız olan Google Chrome ve Firefox WebRTC Teknolojisini Tanıttı başlıklı makalemizde Chrome ve Firefox arasında kameralı görüşme, tarayıcılar arası kameralı sohbet ve WebRTC hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.