Son Eklenenler
Google Yeni Mesajlaşma Servisi Hangouts İle Karşınızda

Google Yeni Mesajlaşma Servisi Hangouts İle Karşınızda

Hangouts google uygulamasiGoogle’a ait birbirinden farklı servislerden mutlaka bir veya birkaç tanesini kullandığınızı biliyoruz. Her biri ayrı özellikler ile donatılmış bu mesajlaşma servislerini tek bir noktada toplamaya kararlı olan Google yeni ortaya koyduğu anlık mesajlaşma servisi olan Hangouts’u devreye soktu. Birbirinden bağımsız halde çalışan tüm mesajlaşma servislerini tek bir uygulama altında toplamayı başaran Google, kullanıcıların da en büyük sıkıntılarından birisini sonlandırmış oldu.

Hangouts adı verilen hizmet Google +, Google Talk, Google Messenger ve Google Mail içerisindeki mesajlaşma servisini tek bir uygulama altında derleyerek farklı yerlerde yapılan görüşmeleri aynı ekrandan takip edebilmenize olanak sağladı. Hangouts uygulaması hem iPhone telefonlarda hem de Android işletim sistemini kullanan telefonlarda da çalışabilecek şekilde kodlandı. WhatsApp ve Facebook Messenger programı gibi tek parça kullanılan Hangouts hem AppStore’dan hemde Google Play Store’dan indirilebilmekte. Hangouts aynı zamanda Chrome web tarayıcı eklentisi olarak PC’lerde de kullanılabilmekte. Hem akıllı cep telefonlarınızdan hem de bilgisayarınız üzerinden erişebileceğiniz uygulama oldukça başarılı.

Bir önceki yazımız olan iPhone Sahiplerine Müjde başlıklı makalemizde BBM, BlackBerry Messenger ve BlackBerry Messenger android sürümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.