Son Eklenenler
Google Play Books Uygulaması Şimdi de Türkiye’de

Google Play Books Uygulaması Şimdi de Türkiye’de

Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamalardan birisiz olan Kitaplar uygulaması şimdi de Google Play üzerinde Türkiye’li kullanıcıların beğenisine sunuldu. Google Play aracılığıyla satın alabileceğiniz uygulama ile sevdiğiniz kitapları okuyabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Android uyumlu tüm cihazlarda çalışabilen Kitaplar uygulaması ile en sevdiğiniz yazarların kitaplarını hiçbir zahmete girmeden bulup okuyabilir, isterseniz arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Google Play Books olarak isimlendirilen bu hizmet daha önceleri Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerinde hizmete sunulmuş ve oldukça da beğenilmişti.

google-play-books kitap secimi

Dünya üzerindeki bu büyük pazardan karlı çıkmak isteyen Google, Play Books hizmeti sayesinde mümkün olabildiğince fazla ülkedeki kitap pazarına girmeye kararlı. Google Play Books hizmetinden yararlanabilmek için Google Play Books uygulamasını buradan indirebilir ya da Google Play Store üzerindeki kitaplar linki ile satışı yapılmakta olan kitapları listeleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen kitaplar, ücretsiz kitaplar, yakında çıkacak kitaplar, kitap çeşitleri gibi onlarca kitap arasından istediğinizi seçebileceğiniz ve ödemesini tamamiyle Türk Lirası cinsinden yapabileceğiniz bu uygulama mobil cihaz kullanıcıları için oldukça güzel düşünülmüş.

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 525 Hakkında Herşey (Resimli) başlıklı makalemizde Lumia 525, Lumia 525 fiyatı ve Lumia 525 görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.