Son Eklenenler
Google One Today Uygulaması

Google One Today Uygulaması

google one today uygulamasiİnternet arama motorlarının en büyüğü olan Google şimdi de sosyal sorumluluk gösterisi yapıyor. Bugün etkinleştirdiği yep yeni bir uygulama olan One Today ile dünya üzerindeki birçok sosyal sorumluluk projesini takip edebilir istediğiniz projeye maddi destekte bulunabilirsiniz. One Today uygulaması şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri üzerindeki Sosyal Sorumluluk projelerini listeliyor fakat yakın zaman içerisinde Asya ve Avrupa kıtlarını da uygulamaya dahil etme çalışmaları sürmekte.

Google özellikle sosyal pazarlama alanında yaptığı yatırımlardan herhangi bir gelir elde etmiyor tıpkı One Today uygulamasıyla hiçbir beklentisi olmadan projeleri desteklediği gibi. Android platformu üzerinde aktif olarak çalışan One Today uygulamasıyla ABD’de yapılan projelere kredi kartınız üzerinden bağışta bulunabiliyorsunuz. Google Play üzerinden indirebileceğiniz uygulama şimdilik yalnızca ABD mağazasında indirilebilir durumda. Çocukları koruma, çevre kirliliği, küresel ısınma, hayvan hakları, göçmen politikaları ile ile ilgili sosyal sorumluluk projelerine Google üzerinden destek arayan tüm vakıf ve dernekler uygulamadan oldukça memnun. Google One Today uygulamasıyla “Do a little Change a lot” sloganını tüm kullanıcılarla buluşturmayı amaçlıyor. Küçük  şeyler büyük değişimler olarak Türkçe’ye çevirdiğimiz slogan bizce çok yerinde olmuş.

Bir önceki yazımız olan Fifa 2014 Videosu başlıklı makalemizde Fifa 2014, fifa 2014 ne zaman ve fifa 2014 oyun videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.