Son Eklenenler
Google 23 Nisan’a Özel Doodle İle Karşımızda

Google 23 Nisan’a Özel Doodle İle Karşımızda

23 Nisan Google Doodle23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle arama motoru devi Google Türkiye’ye bir jest yaptı. http://www.google.com.tr sitesinde 23 Nisan’a özel bir tasarımla karşımıza çıkan Google, yeni görünümüyle beğenileri üzerine topladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk tarafından T.B.M.M.’nin açılış günü milli egemenliğimizi kazandığımız gün olarak tüm Türkiye’ye armağan edilmiştir. Ayrıca Atatürk bugünü tüm dünya çocuklarına da atfetmiştir.

Google önemli gün ve kişiler için yapmış olduğu çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek milli bayramımızı kutladı ve yapmış olduğu tasarımla tüm çocukları da sevindirmeyi başardı. Son dönemlerde özellikle düzenlediği Türkiye’nin Harikaları konulu Resim (Doodle) yarışmasında bir takım eleştiriler alsa ve ilk 10’a giren resimler ile ilgili tepkiye odak olsa da 23 Nisan Ulusal Egenemlik ve Çocuk Bayramı’nı hatırladığını kastederek kendini bir nebze de olsun affettirmeyi başardı.

Teknoloji Defteri olarak ülkemizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor. Bağımsızlığından taviz vermeyen, dünya ülkeleri arasında saygın, tüm halkların barış içinde kardeşçe yaşadığı nice 23 Nisan’lara diyoruz.

Bir önceki yazımız olan 24 Ayar Altın Kaplama USB Bellek başlıklı makalemizde 24 ayar altın USB bellek, altın kaplama flash disk ve altın kaplama USB Bellek hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.