Son Eklenenler
Galaxy S4 ve iPhone 5 Kapışması

Galaxy S4 ve iPhone 5 Kapışması

galaxy S4 ve iPhone 5 karsilastirma 2Geçtiğimiz hafta resmi olarak tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4 daha piyasaya girmeden Apple’nin göz bebeği iPhone 5’e rakip olacağı konusunda binlerce yorum yapılmaktaydı. Galaxy S4 yalnızca iPhone 5’e değil aynı zamanda HTC One, LG Nexus 4, BlackBerry Z10, Sony Xperia gibi devlere karşı da kafa tutuyor. Amerika ve Kanada’da satılması planlanan Snapdragon 600 – 1.9 GHz işlemciye sahip Samsung Galaxy S4, 2 gigabyte RAM’i ile hız sınırlarını aşıyor.

PowerVR SGX 544MP3 grafik işlemciyle donatılmış olan Samsung Galaxy S4, Cnet tarafından yapılan performans testleri sonucunda iPhone 5’den daha başarılı olduğunu kanıtladı. Android 4 Jelly Bean işletim sistemiyle birlikte gelen Galaxy S4, aynı zamanda tüm hatalarından arındırılmış yeni sürüm olan Android 5 desteğini de kullanıcılarına vermeyi planlıyor. Yukarıda bahsettiğimiz telefon modellerinin de içinde bulunduğu iPhone 5 ve Galaxy S4 performans testlerinin sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

galaxy S4 ve iPhone 5 karsilastirma

Bir önceki yazımız olan Web Tarayıcılar Yarıştı, Sonuç İlginç!!! başlıklı makalemizde En hızlı web tarayıcısı, web browser sonuçları ve Web tarayıcı karşılaştırmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.