Son Eklenenler
Galaxy S4’ün Fiyatı Belli Oldu

Galaxy S4’ün Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S4 fiyati belli olduHayranlarının merakla beklediği, haftalarca internet sitelerinde sızıntılarıyla hepimizi heyecanlandıran, şimdiye kadar kimsenin elinde göremesek de özellikleriyle herkesin sahip olmak istediği Samsung Galaxy S4 nihayetinde Türkiye’ye giriş yapıyor. Samsung her ürününde olduğu gibi bu ürününde de pazarlama stratejilerinden vazgeçmemiş ve ürünü tüm dünyada aynı günde piyasaya sürme kararı almış. Peki bu tarih ne?

Hepinizin merakla beklediğini bildiğimiz için sözü fazla uzatmadan. Samsung Galaxy S4‘ün Türkiye’de satışa sunulacağı tarih 27 Nisan 2013 olarak belirtiliyor. Turkcell’in şimdiden 1999 TL ile ön sipariş almaya başladığı bu cihazın 27 Nisan tarihinden itibaren tüm Turkcell merkezleri ve Samsung bayilerinde rahatlıkla bulunmasını ümit ediyoruz.

Samsung Galaxy S4, 27 Nisan tarihinde yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda Amerika, Almanya, Fransa ve İngiltere’de de satışa sunulacak. Ülkeler arası farklı vergi tarifeleri nedeniyle fiyatlar arasında oynamaların olabileceğini belirten uzmanlar alıcıların ürün piyasaya çıkar çıkmaz acele etmemelerini. Birkaç hafta içerisinde fiyatların düşme eğilimine girebileceğini ve daha ucuz fiyatlarla Galaxy S4 sahibi olabilecekleri belirtilmekte.

Android işletim sistemli Samsung Galaxy S4, 2 gigabyte RAM, sekiz çekirdekli Exynos Octa işlemci ve 13 megapiksel kamerasıyla iPhone 5’in en büyük rakibi olarak kabul ediliyor. Beraberinde gelecek uygulamalarıyla şimdiden çekilen reklam filmlerine konu olan Samsung Galaxy S4 Türkiye’de piyasayı yerle bir edecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Pahalı Cep Telefonu başlıklı makalemizde 15 milyon dolar iphone, altın değerinde iphone ve dünyanın en pahalı cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.