Son Eklenenler
Galaxy S4 Çıkmadan Hız Testi İnternette Yayınlandı

Galaxy S4 Çıkmadan Hız Testi İnternette Yayınlandı

Samsung galaxy S4 testSamsung şirketi tarafından üzerinde 7 aydır çalışılan yeni ürünü Galaxy S4 henüz daha resmi olarak tanıtılmadı ve piyasaya ne zaman sürüleceği bilinmezken, dün ünlü karşılaştırma sitelerinen birisi olan glbenchmark.com adresinde Samsung SHV-E300S model numarasıyla testlere dahil olan Galaxy S4 test sonuçlarına göre oldukça hızlı. Testlerin ne kadar gerçeği yansıttığı tartışılır bir durum olsa da henüz Galaxy S4 piyasaya çıkmadan nasıl böyle bir teste tabi tutulduğu da aklımızdaki soru işaretlerinden birisi. Lafı fazla uzatmadan test sonuçlarına geçelim.

Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4, HTC Butterfly gibi devlerle yarışan Galaxy S4, hızıyla diğer akıllı telefonlardan uzak ara önde gibi görünüyor.  Test ekranında 1920×1080 (Full HD) ekran, Android 4.2.1 işletim sistemi özelliklerinin yer alması da ürünü merakla bekleyen kullanıcıları nasıl bir ürünle karşılacakları konusunda küçük bir tüyo neteliği taşıyor. Galaxy S4 yine kendisi gibi Full HD çözünürlüğe sahip HTC Butterfly‘dan daha hızlı olduğunu test sonuçlarında kanıtladı. Diğer modellerden de hızlı olduğunu kanıtlayan Galaxy S4 hakkında özellikleri bakımından birçok söylenti dolaşmakta, 4 çekirdekli işlemci ve kablosuz şarj teknolojisinin de kullanıldığı hakkında değişik yorumlar var.

Bir önceki yazımız olan Yandex'in Fenerbahçeli Tarayıcısı başlıklı makalemizde fenerbahçe temalı tarayıcı, yandex ve Yandex fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.