Son Eklenenler
Galaxy S4 Active ve Zoom Son Hızla Geliyor

Galaxy S4 Active ve Zoom Son Hızla Geliyor

samsung-galaxy-s4-zoomSamsung bu gidişte akıllı cep telefonu piyasasını tek başına eline geçirecek gibi görünüyor. Öyle ki piyasaya büyük spekülasyonların ardından ve binlerce farklı söylentinin içinden tıpkı bir mucize gibi doğan Samsung Galaxy S4 satışları en üst seviyede devam ederken, Samsung şirketi şimdi de Galaxy S4’ün farklı versiyonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Değişik yaşam tarzlarına ve kullanım alanlarına göre farklı modeller üretmeye karar veren Samsung, standart Galaxy S4 telefonların farklı konfigrasyonlarla süslenmiş kardeşlerini gün ışığına çıkardı. 3 gün önce tanıtımı yapılan Samsung Galaxy S4 Zoom isimli modelin daha adını yeni duymuşken bu seferde Galaxy S4 Active adlı model ile meraklılarına sürpriz yapan Samsung sanırım bu gidişte lider koltuğuna oturacak gibi.

Samsung Galaxy S4 Zoom adlı model özellikle fotoğraf düşkünleri için tasarlanmış. 10x Zoom özelliği ve 16 megapiksel çözünürlüğe sahip olması planlanan Galaxy S4 Zoom modeli Haziran ayının ilk haftalarında resmi olarak tanıtılacak. İşlemci kapasitesi ve arka arkaya fotoğraf çekebilme özelliğiyle fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi olması bekleniyor.

samsung galaxy s4 activeSamsung Galaxy S4 Active modeli ise adından da anlaşılacağı gibi aktif yaşam sürdürenler için bire bir. Hareketli bir yaşam tarzınız varsa, unutkansanız, dikkatsiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu model tam da sizin için. Su geçirmez, kaliteli malzeme ile kaplanan Galaxy S4 Active modeli aynı zamanda kullanılan materyaller sayesinde darbelere karşı da koruma sağlıyor. GT-I9295 koduyla piyasaya sunulması beklenen Galaxy S4 Active modeline şimdiden talepler gelmeye başladı bile. Haziran ayının son haftalarında tanıtılması ve piyasaya sürülmesi kesinleşen bu modelin fiyatının Galaxy S4 modeli ile aynı olması bekleniyor. Galaxy S4 Active modelinde kullanılan Amoled ekranın hem darbelere karşı dayanıklı hem de 1080 piksel çözünürlükte olması bekleniyor.

Samsung şirketinin teknoloji atağı karşısında Apple, Sony ve HTC gibi firmaların ayakta kalmaları zorlaşacak gibi görünmekte. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yeni sürprizlerinin geleceği de hiç şüphesiz gerçek. Tüm gelişmeleri sizler için takip edip aktaracağız.

Bir önceki yazımız olan Firefox 21 İndirilmeye Hazır başlıklı makalemizde Firefox 21 indir, firefox 21 indirilmeye hazır ve firefox 21 yenilikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.