Son Eklenenler
Facebook ve Twitter Arasında Uygulama Krizi

Facebook ve Twitter Arasında Uygulama Krizi

facebook twitter rekabeti suruyorGeçtiğimiz aylarda Twitter bünyesinde bulunan Instagram uygulamasını Facebook‘un satın almasının ardından, Twitter kullanıcılarına Instagram uygulamasını kullandırtmama kararı almıştı. Eskiden Twitter kullanıcılarının rahat bir şekilde kullandığı Fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’ı bir anda devre dışı bırakması Facebook şirketini oldukça sinirlendirmiş gibi görnüyor.

Twitter‘in yapmış olduğu bu davranışa Facebook’tan misilleme gecikmedi. Bu sefer de Facebook, Twitter‘in geçtiğimiz hafta bünyesine kattığı Vine uygulamasını engellediğini açıkladı. Vine uygulaması ile kullanıcılar 6 saniyelik videoları Twittlerinde paylaşabilmekte. Bu uygulamayı yasaklayan Facebook Twitter’dan intikamını almış gibi görünüyor. Sosyal medyanın iki devi arasında yaşanan uygulama skandalları, en çok kullanıcıları etkiliyor.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Google Savaşı Devam Ediyor başlıklı makalemizde Google, google microsoft rekabeti ve Google microsoft savaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.