Son Eklenenler
Facebook İş Bulmanıza Fırsat Veriyor

Facebook İş Bulmanıza Fırsat Veriyor

Sosyal medyanın tüm imkanlarını kullanıcılarına iletmeye yardımcı oluyor. Çoğumuzun internet başında en çok vakit harcadığı platformlardan birisi olan Facebook, şimdi iş aramanızı kolaylaştıracak bir uygulamayı bünyesinde barındırıyor. Türkiyenin kariyer sitelerinden birisi olan yenibiris.com girişimiyle oluşturulan insankaynaklari.com uygulaması sayesinde Facebook üzerinden profil oluşturup sizin için en uygun iş tekliflerini ekranınıza kadar getiriyor. Bilindiği gibi yaklaşık 350 milyon kullanıcısıyla dünya liderliğini elinde bulunduran Facebook aynı zamanda 15 milyonun üzerinde Türk kullanıcı ile dikkatleri çekiyor. Son zamanlarda insan kaynakları yönetiminde katedilen yol ve yapılan çalışmalar sosyal medyanın insan kaynaklarına olan etkisi üzerinde durmakta ve bu bağlamda yenibiris.com aracılığıyla oluşturulan insan kaynakları uygulaması en kısa sürede binlerce işveren ile sizi bir araya getirmeyi amaç ediniyor.

Facebook‘u hayatınızda en etkili biçimde kullanmanızı sağlayan bir platform olma özelliğiyle dikkatleri çekiyor. “Hani Facebook’ta İş yoktu” sloganıyla yola çıkan insankaynaklari.com ağınızdaki iş ilanlarına tek tıklamada ulaşmanızı sağlayarak ilgili işe en hızlı şekilde başvurmanıza ortam sağlamakta. İnsan Kaynakları cok web sitesine aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.insankaynaklari.com

Bir önceki yazımız olan Çin Psikolojik Harp İçin Uçak Üretti başlıklı makalemizde GX-8 propaganda uçağı, GX-8 psikolojik harp uçağı ve propaganda uçağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Merhabalar, çok bilgilendirici bir konu, çok teşekkürler. Ben de eklemek isterim ki, careerjet.com.tr çok ama çok güzel bir site. Aradığım tüm iş ilanlarına bu siteden anında ulaşabiliyorum. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim… Belki sırf bu konuda bile bir yazı yazabilirsiniz. Çok kişiye faydalı olacağondan eminim…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.