Son Eklenenler
Facebook Eski Sevgilinizden Kurtulmanın Yolu

Facebook Eski Sevgilinizden Kurtulmanın Yolu

killswitch uygulamasiBir çoğumuz yaşadığımız ilişkileri sosyal medyaya aktarıp milyonlarla paylaşmaktan hoşlanıyoruz. Aradan günler haftalar geçiyor fakat yürümeyen ilişkinin sonucunda sevgilinizden ayrılıyorsanız ve birlikte etiketlendiğiniz tüm mesaj, fotoğraf ve videolardan kurtulmanız zaman alıyorsa bu uygulama tam size göre. Eski sevgiliniz olup olmamasının hiçbir önemi yok istediğiniz kişiyle ilgili tüm yayınlardaki etiket ve mesajları tek tıklamada silmenizi sağlayan uygulama Killswitch sayesinde hertürlü geçmişten anında kurtulabilirsiniz.

0,99 Dolar ücretle satışa sunulan bu uygulamayı hesabınıza yüklediğinizde birlikte çekildiğiniz fotoğraflar, yazışmalar, yorumlar kısacası aklınıza ne geliyorsa anında silebiliyorsunuz. Killswitch uygulaması şimdilik hem Android işletim sisteminde hem de iOS işletim sistemlerinde çalışıyor ilgili uygulamaya Google Play Store ve AppStore üzerinden ulaşıp satın alabilirsiniz. Eğer eskilere dair silecek o kadar çok anınız olduğunuz düşünüyorsanız uygulamayı indirip kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İleride olur ya eski sevgilinizle yeniden barışırsanız ya da eski dostunuzla tekrar görüşürseniz KillSwitch uygulaması sayesinde sildiğiniz tüm ileti, fotoğraf ve etiketleri tek tıklamada yeniden eski haline getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Trusted Contacts Özelliği başlıklı makalemizde Facebook, facebook güvenilir kişi özelliği ve facebook trusted contacts hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.