Son Eklenenler
Ekrana Kalp Çiz Sevgilini Arasın Casper VIA V4

Ekrana Kalp Çiz Sevgilini Arasın Casper VIA V4

Ülkemizdeki bilgisayar piyasasındaki yüzde 17’lik payıyla adından sıkça bahsettiren CASPER, 2013 yılı içerisinde mobil teknolojilere de el atarak bu sektörde de varolduğunun sinyallerini verdi. CASPER 2013 yılı içerisinde piyasaya sürdüğü 3 ayrı model akıllı telefonla 50 binin üzerinde satış gerçekleştirirken ürettiği ürünler de tüketiciler tarafından oldukça beğeni aldı. Casper pazarlama müdürü Feray Karaman tarafından yapılan açıklamaya göre şirket bu yıl mobil ürün sektörüne yep yeni ürünler ve fikirlerle bomba gibi geliyor. 2014 hedeflerinden bahseden Karaman, 2013 rakamlarını dörde katlamayı amaçladıklarının bilgisini verdi. Casper tarafından 2014 yılının ilk ürünü bugün piyasaya sürüldü, VIA V4 adıyla kullanıcıların beğenisine sunulan yeni akıllı telefon hem donanım hem de yazılım özellikleriyle dikkatleri çekerken, yazılımsal anlamda ek işlevler kazandırarak ilginç kullanım tarzları oluşturduklarını söyleyebiliriz.

casper VIA v4

casper VIA v4 isaretlerle arama

Casper VIA V4 modelinin başta ülkemiz olmak üzere oldukça beğeni toplayacağını belirten şirket yetkilileri VIA V4 özelliklerinin profesyonel markalara taş çıkaracak cinsten olduğunu da sözlerine ekledi. Casper VIA V4 modeli üzerinde 4 çekirdekli Turbo işlemci modelini tercih eden üretici 2 Gigabyte RAM ile performans açısından kusursuzu yakalamayı amaçlamış. 4.7 inc genişliğinde parlak Full HD ekranı ve 13 megapiksel arka kamerasıyla oldukça iddialı. 16 Gigabyte dahili hafıza ile yeterli olarak görülen kapasite aynı zamanda MicroSD kart desteğiyle 32 gigabyte’a kadar genişletilebilmekte. Casper VIA V4 fiyatının 999 TL olması da tüketiciler açısından oldukça ekonomik bir seçenek. En dikkat çeken özelliği ise başlığımızda belirttiğimz gibi ekrana kalp, kare, üçgen, çember gibi şekiller çizerek aramak istediğiniz kişileri rehberi dolaşmadan arayabilmenize olanak sağlaması.

Bir önceki yazımız olan Sikorsky Helikopter Türkiye'de Üretilecek başlıklı makalemizde Sikorsky, T-10 ve Türk yapımı Sikorsky hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.