Son Eklenenler
Dünyanın En İnce Cep Telefonu Zte Grand S İle Tanışmak İstemez misiniz?

Dünyanın En İnce Cep Telefonu Zte Grand S İle Tanışmak İstemez misiniz?

ZTE_grand_S_ozellikleriZTE Grand S belki de çoğu insanın duymadığı bir cep telefonu markası. Çinli üreticilerin elinden çıkan ve teknolojinin tüm üstünlüklerinin kullanılarak hazırlandığı bu cihaz dünyanın en ince cep telefonu olarak tasarlanmış durumda.

5 inçlik bir ekrana sahip olan ZTE Grand S, sınıfındaki diğer telefonlardan çok daha üstün. Telefon kalınlığını görenler gerçekten de şaşırmıyor değil. Sadece 6,9 mm. Bu kadar özelliği bu kadar ince bir alana yerleştirmeleri de takdir edilmesi gereken başka bir konu. 4 çekirdekli Snapdragon S+ işlemcisi kullanılarak hazırlanmış. Günümüzdeki cihazların çoğunda iki çekirdekli işlemcilerin yanında oldukça kıymetli sayılıyor. Üzerinde 13 mega piksellik bir kamera var ve üretici firma bununla yetinmeyip 2 mega piksellik bir ön kamera ve 4G LTE bağlantısı yapılmış durumda. 2013 yılının gelmesi ile hem ülkemizde hem de dünya pazarında geliştirilen bu muhteşem cihaz çoğu insanın kullanımına açılıyor, Ülkesi Çin’de büyük ilgi gören, hem tasarım, hem de fonksiyon özellikleri göz önünde bulundurularak bu deneyimin herkes tarafından yaşanmasını istiyorlar.

Android işletim sistemi kullanılarak hazırlanan telefonun işlem gücü 1.7 GHz. 16 GB depolama alanı sunuluyor ki çoğu telefonun teknik özelliklerini mukayese etmeniz durumunda göreceksiniz ki ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacak bir yapıda. Elinize aldığınız anda sahip olmak isteyeceğiniz ürünlerin arasında olacağı kesin gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Acer Iconia B1 Tablet başlıklı makalemizde ACER, acer iconia ve acer iconia b1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.