Son Eklenenler
Dünyanın En Hafif Cep Telefonu Japonya’dan Geldi

Dünyanın En Hafif Cep Telefonu Japonya’dan Geldi

phone-strap-2-dunyanin-en kucuk telefonuTelefonların özellikleri ve boyutlarının giderek büyüdüğü günümüzde akıllı telefon furyası aldı başını gitti. Eğer bir telefondan aradığınız özellikler standartsa yani çok fazla fonksiyon istemiyorsanız size Japonya’da karşımıza çıkan ve dünyanın en küçük ve hafif cep telefonu olma özelliğini taşıyan Phone Strap 2 WX06A‘yı şiddetle öneririz. Japonya’da Willcom isimli bir şirket tarafından üretilen Phone Strap 2, 32 x 70 x 10.7 milimetre ebatlarıyla ve sadece 32 gram ağırlığıyla bu ünvanı uzun süre elinde bulunduracak gibi görünüyor.

Siyah, beyaz ve pembe renk seçeneklerine sahip Phone Strap 2‘de kullanılan poli karbon materyal sayesinde hem hafiflik hem de sağlamlık aynı cihazda buluşmuş. Bir telefondan beklediğiniz tüm işlevlere sahip, yaklaşık 14 gün bekleme ve 3 saat kesintisiz konuşma süresiyle mükemmeli yakalayan Phone Strap 2 WX06A, Mart ayının sonundan itibaren teknoloji marketlerdeki yerini alacak. 1 inc büyüklüğündeki ekranıyla gelecek olan bu ürünün henüz fiyatı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Opera Yeni Sürümü İle Daha Hızlı Daha Güvenli başlıklı makalemizde Android için opera indir, Opera ve Opera Android versiyonu indir hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. Mustafa Hazırcı

    Bende kaliteli, kullanışlı bir cep telefonu almak istiyorum. Ama çok kararsızım. Önerebileceğiniz bir model var mı? Fiyatı uçuk olmayan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.