Son Eklenenler
BlackBerry Uygulama Mağazası Hizmete Başladı

BlackBerry Uygulama Mağazası Hizmete Başladı

BlackBerry World Magazasi Hizmete acildiAkıllı telefon üreticilerinden BlackBerry markası, özellikle ülkemizde ve Avrupa‘da çok sayıda tüketiciye hitap edecek ürüleri piyasaya sürmeye devam ediyor. BlackBerry‘e olan talebin giderek artması ve akıllı telefonlarında kendilerine has özelliklere sahip işletim sistemleri kullanarak güncel ve özgün kalmayı hedefleyen şirket dün tanıtımını yaparak hizmete açtığı BlackBerry World isimli uygulama marketinde ilk etapta 70 bin uygulama yer alıyor. Birbirinden güzel 70 bin uygulamanın kullanıcılar tarafından çokca tercih edileceği görünmekte.

Geçtiğimiz aylarda BlackBerry 10 işletim sistemini piyasaya süren şirket android ve iOS gibi işletim sistemleri için üretilen uygulamalarla boy ölçüşemese de şimdilik 70 bin uygulama ile oldukça tatmin edici görünüyor. Windows Phone mağazasında 125 bin uygulama bulunuyor, Apple’nin mağazasında ise 300 binin üzerinde uygulama bulunuyor. BlackBerry World mağazasında hemen hemen bütün sosyal medya sitelerinin uygulamaları bulunmakta. Bunun yanında hepsi birbirinden güzel yüzlerce oyuna da sahip olabilecek olan BlackBerry kullanıcıları, WhasApp gibi çok tutulan yazılımları da mağazadan indirebilecek.

Bir önceki yazımız olan 128 Gigabyte Kapasiteli iPad 4 Sürümü Piyasaya Çıktı başlıklı makalemizde Apple, iPad 4 ve iPad 4 128 gb fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.