Son Eklenenler
Beşiktaş Temalı Yandex Browser

Beşiktaş Temalı Yandex Browser

besiktas yandex tarayiciRusya’nın en önemli arama motorlarından birisi olan ve Google’a rakip olarak görülen Yandex‘in geçtiğimiz aylarda Yandex.Browser adıyla piyasaya ücretsiz olarak sunduğu web tarayıcısı özellikle Google Chrome‘a benzerliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Yandex arama motorunun Türkiye pazarında daha fazla tutunabilmek için reklam faaliyetlerine büyük önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Hatta Yandex geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe taraftarlarının ilgisini çekmek için Fenerbahçe temalı Yandex.Browser’i hazırlayıp kullanıma sunduğunu haberlerimizde sizlere duyurmuştuk.

Yandex bugün yaptığı açıklamayla şimdi de Beşiktaş temalı tarayıcısını piyasaya çıkardığını söyledi. Aynı zamanda http://bjkyandex.com web adresi üzerine kurduğu arama motoru ile Beşiktaş hakkında haberlere, taraftarlara özel kampanya ve klübün farklı faaliyetleriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilecek. Cuma günü yayına giren web adresi sayesinde Beşiktaş taraftarlarını kendi bünyesine çekmeyi planlayan Yandex, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe için hazırladığı tarayıcısıyla taraftar nezlinde beğenileri toplamayı başarmıştı. Milyonlarca Beşiktaş taraftarının indirip kullanabileceği Beşiktaş Yandex Browser hem Windows hem de Mac sistemlerde sorunsuz çalışabilme özelliğine sahip. Bu tarayıcıları kullanarak Beşiktaş Spor Klübü‘nü maddi olarak destekleyebileceğinizi unutmayınız.

Hız, kullanım kolaylığı ve kalite bakımından Google Chrome‘u aratmayan Yandex Browser (tarayıcı) son dönemlerde binlerce kullanıcının tercihi olmuştu. Yandex tarfından yapılan açıklamaya göre şimdilik Beşiktaş ve Fenerbahçe spor klüpleriyle resmi olarak anlaştıklarını yakın zamanda diğer klüplerle de anlaşmaya varacaklarını ve onlar için de kendi renklerinin hakim olduğu tarayıcılar üretcekleri belirtildi.

Yandex tarafından üretilen Beşiktaş Temalı Tarayıcıyı İndirin

Bir önceki yazımız olan İlk %100 Yerli Akıllı Cep Telefonu Geliyor başlıklı makalemizde Gebze akıllı cep telefonu, Türk yapımı akıllı telefon ve Türk yapımı cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.