Son Eklenenler
AppStore’un 50 Milyarıncı Şanslısı

AppStore’un 50 Milyarıncı Şanslısı

AppStore 50 milyarinci uygulamaApple şirketine ait olan ürünlerin uygulamalarıyla dolu AppStore şimdiye kadar milyarlarca kişi tarafından kullanıldı. Geçtiğimiz aylarda AppStore yetkilileri uygulama indiren 50 milyarıncı kişiye 10 bin dolar değerinde hediye çeki vereceğini açıklamıştı. Sonuç belli oldu.

AppStore’dan 10 bin dolarlık hediye çekini kazanan talihli Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohlo eyaletinde yaşayan Brandon Ashmore adlı 28 yaşındaki genç oldu. Ashmore dün gece saatlerinde AppStore üzerinden tesadüfi olarak indirdiği Say the Same Thing adlı uygulamayla 10 bin dolar kazandığını öğrendiğinde oldukça sevindi. İlk önce durumun şakadan ibaret olduğunu düşünen talihli Apple’a ait resmi blogda ve Twitter adresinde adının duyurulduğunu öğrenince olayın gerçek olduğunu anladı.

Dünyanın en çok uygulama barındıran store’u olma özelliğini kazanan AppStore’nin en yakın rakibi Google Play Store olarak belirtilmekte. 50 milyarıncı uygulamanın indirildiği AppStore’nin en yakın rakibinin uygulama indirilme sayısı şuanlık 48 milyar civarlarında. Google Play yetkilileri yaptığı açıklamada 50 milyarıncı uygulamayı indiren şanslı kişiye 5 bin dolar para ödülü vereceklerini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Hurda Araç Yasası 2013 Son Gelişmeler başlıklı makalemizde 2013 motorlu taşıtlar vergisi mtv, hurda araç indirimi 2013 ve Hurda Araç Teşvik Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.