Son Eklenenler
Akıllı Telefonların Ömrünü Uzatan Kılıflar

Akıllı Telefonların Ömrünü Uzatan Kılıflar

telefon kiliflariKullanmış ya da kullanıyor olduğunuz akıllı telefonlarınızı düşmeler den ya da çizilmelerden korumak ve daha uzun kullanmak istiyorsanız alacak olacağınız kılıfı iyi seçmelisiniz. Bu aşamalar da ise akıllı telefonunuzun gösterişli ve daha şık olması için de bu kılıfları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son teknoloji olan ve yine aynı zaman da son model akıllı bir cep telefonu kullanıyor iseniz yaklaşık olarak,  1.000 ve 2.000 TL’lik arasın da bir cihazı elinizde tutuyorsunuz demektir aynı zaman da. Çizilmelere, kırılmalara, yıpranmalara çok müsait olan ve aynı zamanda da çok hassas malzemeler den üretilmiş olan telefonlarınızla vakit geçirmeden, kullanmadan önce mutlaka bu akıllı telefonlar için yapılmış olan özel kılıflarla korumanız da fayda vardır.

Akıllı telefonlarda da, kılıflar seçme konusunda dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalarda bulunmaktadır. Ayrıca telefon aksesuarları arasın da başı çeken ve aynı zamanda da koruyucu kılıfları seçerken de yine dikkatli davranmak gerekmektedir. Özellikle çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra, telefonun yetenekleri de olumsuz yönde engellemeyen ve yine ince ve cihazınızı kalın ve eski bir modelmiş gibi göstermeyen şık, hoş ve zarif modellerin de seçim yapmasında özen gösterilmesi gerekmektedir.

Bu akıllı telefon kılıfları fiyatları da son dönemlerde yeni piyasaya çıktığı için oldukça pahalı ürünler arasında yer alıyor. Ve ayrıca iphone 5‘in sadece arka ve yan kısımlarını değil aynı zamanda da şeffaf kılıf ile de ekranı da korumayı başaran ürünün farklı renk ve seçenekleri de bulunmaktadır. Yani her zevke ve her beğeniye hitap edecek olan akıllı telefon kılıfları bulunmaktadır. Ayrıca özel ve hassas cihazlarınızın şık ve ince yapılarına uygun olarak bazı koruma ve kılıflarda da yaşanan flaş sorunu bu ürünlerde bulunmamaktadır ayrıca kılıflar da yaşanan bazı sorunlar bu ürünlerde yaşanmaz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanıcılarına Uyarı başlıklı makalemizde ian lafreniere instagram, instagram ve instagram fotoğraf skandalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.