Son Eklenenler
18 Mart Çanakkale Zaferi’nin Anısına, Tivibu’dan Jest

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin Anısına, Tivibu’dan Jest

canakkale 1915 full izleTTNET tarafından faaliyete geçirilen ve tüm kanalların hem televizyonunuzan hem de bilgisayarınız üzerinden takip edilebilmesini sağlayan yayın sistemi Tivibu bugün Çanakkale Zaferi’nin anısına Çanakkale 1915 filmini tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sundu. http://www.tivibu.com.tr adresi üzerinden TTNET abonesi olmasanız da izleyebileceğiniz bu muhtşem filmi Teknoloji Defteri olarak mutlaka tavsiye ediyoruz.

Geçtiğimiz yıl çekimleri tamamlanan ve sinema salonlarında izleyicinin soluksuz seyrettiği, “Şu çılgın Türkler” kitabının yazarı Turgut Özakman tarafından kaleme alınan Diriliş Çanakkale 1915 adlı eserden yola çıkarak beyaz perdeye aktarılan bu kahramanlık destanı özellikle son dönem Türk sinemasının nadide örneklerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Çanakkale 1915 adıyla sinema severlerle buluşan bu filmi 18-23 Mart tarihleri arasında Tivibu Resmi Web Sitesi üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Gerçekçi savaş sahneleri ve çarpıcı efektleriyle beğenileri üzerinde toplayan Çanakkale 1915, aynı zamanda duygusal sahneleriyle izleyicileri gözyaşlarına boğacak.

2012 yılında çekimleri Çanakkale’de yapılan Çanakkale 1915 filminde başrolleri; Şevket Çoruh, Barış Çakmak, İlker Kızmaz, Bülent Alkış, Serkan Ercan, Ufuk Bayraktar paylaşmakta. Filmin yönetmeni Yeşim Sezgin. Çanakkale 1915, 20 yüzyılın başlarında kaybettiği savaşlar neticesinde eski gücünü kaybetmiş ve 1. Dünya Savaşı’nda Almanya saflarında yer alan Osmanlı Devleti‘nin ellerinde kalan son toprak parçası “Anadoluyu” koruma çabasını. Çanakkale cephesinde yaşanan olayları destansı bir nitelikte beyaz perdeye aktarmış. İzlemenizi mutlaka tavsiye ediyor bu vesile ile 18 Mart Çanakkale Zaferi‘nizi kutluyoruz.

Bir önceki yazımız olan MegaUpload Kapatıldı, Film Piyasası Hareketlendi başlıklı makalemizde MegaUpload, MegaUpload Kapandı ve MegaUpload Kapatıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.