Son Eklenenler
Windows Phone 8.1 Sızdırıldı

Windows Phone 8.1 Sızdırıldı

Microsoft’un mobil cihazlar için ürettiği işletim sistemi Windows Phone başta Nokia modellerinde olmak üzere Microsoft için üretilen mobil cihazlarda kullanılmaktaydı. Şimdiye kadar Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için şirket yazılım güncellemenin vakti geldiğini düşünüyor. Zaten Microsoft ve Nokia’ya yakın web sitelerinden daha önceden de bildirildiği gibi Windows Phone 8.1 işletim sistemi üzerindeki çalışmalar bitmek üzere. Hatta yakında Barselona’da düzenlenecek olan WMC 2014 etkinliğinde Windows 8.1 işletim sistemine sahip Nokia Lumia modellerinin de sergileneceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bugün teknoloji sitelerinin manşetinde Windows 8.1 işletim sistemine ait olduğu söylenen ekran görüntüleri yayınlandı. Microsoft’tan henüz resmi bir açıklama yapılamasına rağmen yorumcular aşağıda sizler için paylaşacağımız ekran görüntülerinin gerçek olduğunu belirtmekte.

windows phone 8-1 isletim sistemi

windows phone 8-1

Geçtiğimiz günlerde Windows Phone 8.1‘in Bluetooth sertifikası aldığını belirten teknoloji haber siteleri, yazılımın Bluetooth 4.0 LE desteğine de sahip olduğunu belirtiyor. Yukarıdaki resimde farkedildiği gibi Windows Phone 8.1‘e ait olduğu belirtilen görsellerde farklı uygulamaların ses düzeylerinin ayrı ayrı düzenlendiği ve hali hazırda kullanılmakta olan siyah ve beyaz arka plan renklerinin haricinde farklı renk seçeneklerinin de kullanıcıya sunulduğunu söylememiz mümkün. Ayrıca ekran tuşlarının üzerinde navigasyon tuşlarının da yer aldığını söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen günlerde ekran görüntülerinde ne gibi yenilikleri göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Huawei Ucuz Akıllı Telefonu Ascend Y530'u Tanıttı başlıklı makalemizde Huawei, Huawei Ascend Y530 ve Huawei Ascend Y530 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.