Son Eklenenler
Windows 8.1 Torrent’e Düştü

Windows 8.1 Torrent’e Düştü

Windows 8’in yan sürümü olacak olan Windows 8.1 yapısının dördüncü sürümü de torrent’e düştü. İndirme siteleri ve torrentten Windows 8.1 kolayca indirilebiliyor fakat indirmek ne kadar sağlıklı ?

Windows 8.1 9379 yapı numarası ile en son sürümü torrent’e düştü. Her ne kadar torrent üzerinden çekip kurabilme imkanınız olsa da önemli belgelerinizi ve kişisel dosyalarınızı tehlikeye atma şansınızda bir o kadar yüksek. Kesinlikle dosya indirme siteleri ve torrent üzerinden Windows’u korsan elde etmeye çalışmayınız, aksi takdirde virüslerle dolu tehlikeli bir korsan işletim sistemine sahip olabilirsiniz. Hiçbir şekilde sağlıklı değildir. Bilgisayarınızdaki her dosyayı tehlikeye atmış olursunuz.

Windows 8.1

Windows 8.1’de büyük değişiklikler yapılmamış. Genellikle yapısal olarak değiştirmelere gidilmiş ve Windows 8.1 ile ilgili Microsoft’un farklı planların olduğunu da söyleyebiliriz. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda tek bir işletim sisteminin kullanılmasını da Microsoft planlıyormuş. Bir nevi Windows Phone ile Windows 8.1’in birleşimi diyebiliriz. Bu ilerleyen teknolojiyi ne zaman görürüz bilmiyoruz fakat Windows 8.1 ile birlikte birleştirilmesinin planlaması, son teknolojinin çok yakın olduğunun da göstergesi…

Değişikliklere de gidilmiş gibi. Sızdırılan Windows 8.1’in Metro arayüzüne baktığımızda birkaç yeni şeyin eklendiğini de görebiliyoruz. Değiştirmeler vs.. Fakat genel olarak performans, sistem üzerinde değişikliklere gidilmiş ve bu değişikliklerin bir kullanıcının fark etmesi çok kolay değil gerçekten.

Windows 8 Yorumları

Microsoft’un Windows 8’in yan sürümünü çıkartması gerçekten kullanıcılar tarafından kötü karşılandı. Sürekli güncellemelerin gelmesi vs.. derken kullanıcılar Windows 8’e alışamadı diyebiliriz. Fakat Windows 8.1 ile gelen güncellemeler ve düzeltmeler ile birlikte daha iyi sonuçlar ortaya çıkabilir. Microsoft’un Windows 8 üzerindeki düzeltmeler pek memnuniyetle karşılanmadı diyebiliriz. Bakalım Windows 8.1 tam anlamıyla tamamlandığında nasıl bir sistem bizi bekliyor olacak merakla bekliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Ghosts Geliyor başlıklı makalemizde call of duty ghosts, call of duty ghosts hakkında herşey ve call of duty ghosts incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.