Son Eklenenler
Windows 8 Yavaş Mouse Sorunu Çözüme Kavuştu

Windows 8 Yavaş Mouse Sorunu Çözüme Kavuştu

Geçtiğimiz haftalarda oyun severlerin tepkisini çeken Windows 8 sürümü, oyun esnasında yavaş hareket eden Mouse sorunu ile karşı karşıya kalan kullanıcılar sorunun giderilmesi için Microsoft’u mail yağmuruna tutmuşlardı. Microsoft yaptığı araştırmayla sorunun doğruluğunu kabul ederek hemen girişimde bulundu ve oyunlarda yavaş çalışan Mouse sorununu derhal giderecek bir yama yayınladı. Yamanın yüklenmesi halinde hali hazırda yavaş çalışan mouse probleminizi tamamen ortadan kaldırmanız mümkün olabilmekte. Geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Windows 8.1 işletim sistemiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Microsoft’un bu tarz basit hatalarla eleştiri yağmuruna tutulması oldukça ilginç.

Özellikle bu mevsimlerde yüzlerce yeni oyunun piyasaya sürülmesi ve bu oyunlarda yaşanan fare sorununun, şirketin satışlarında düşüşe neden olacağı ap açık ortada.

Bir önceki yazımız olan 3 Boyutlu Yazıcı İle Üretilen İlk Silah (Video) başlıklı makalemizde 3 boyutlu yazıcı ile üretilen ilk silah, 3D printer silah ve Browning M1911 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.