Son Eklenenler
Windows 8 ve Windows RT için PhotoShop

Windows 8 ve Windows RT için PhotoShop

photoshop express indirGeçtiğimiz günlerde iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılmak için Photoshop Express uygulamasını yayınlayan Adobe şirketi, bugün alınan habere göre hem Windows 8 hem de Windows RT işletim sistemini barındıran cihazlar için uygulamasını piyasaya sürdü.

Resim süzenleme programı olan Photoshop Express, Windows 8, Windows RT ve iOS işletim sistemlerinde kusursuz olarak çalışabilmekte. Windows 8 işletim sistemi için Photoshop Express uygulamasını indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Temel fotoğraf düzenleme işlevini yerine getirebilen uygulamaya istediğiniz taktirde 3,50 Euro ücret ödeyerek farklı işlevler kazandırabilir, daha profesyonel çalışmalara imza atabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan çektiğiniz tüm fotoğraflar üzerinde düzenleme yapabilmenizi sağlayan Photoshop Express uygulamasının Windows 8 ve Windows RT versiyonlarını buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Almanya, Dahi Türk Çocuğu Konuşuyor başlıklı makalemizde 11 yaşındaki dahi Türk Mert Açıkel, Dahi mert açıkel ve Mert açıkel hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.