More

  Windows 8.1 Final Sürümü İndir, Windows 8.1 Kurulumu

  [ads1]Microsoft’un piyasaya sürdüğü işletim sistemi Windows 8’in hatalarının giderilmiş ve görsel olarak geliştirilmiş yeni güncellemesi bugün indirilmek için kullanıcıların beğenisine sunuldu. Windows 8.1 hakkında çok şey yazıldı çizildi. Önceleri ap ayrı bir işletim sistemi olacağı yönünde dedikodular çıktı, arkasından yalnızca küçük değişikliklerin yapıldığı bir yama olacağı söylendi, arkasından başlat butonunu eksikliğinin giderileceği belirtildi. Microsoft tüm bu dedikodulara rağmen çalışmalarına aralıksız devam ederek geçtiğimi ay beta sürümüyle denemelerine başladığı Window 8.1 işletim sisteminin bugün final sürümünü kullanıcılara sundu. Windows Store üzerinden indirebileceğiniz Windows 8.1 final sürümü aslında beta sürümden çok da farklı değil. Beta sürümde karşılaşılan hatalardan arındırılmış olan final sürümü birkaç önemli yeniliği de beraberinde getiriyor.

  [ads2]Beta sürümde bulunmayan entegre programların birçoğu Windows 8.1 Final sürümünde bulunmakta. Herkesin merakla beklediği başlat menüsü, gelmiş olmasına rağmen işlevi bildiğimiz başlat butonundan çok daha farklı. Başlat butonuna basıldığında Windows 8.1 giriş ekanı açılıyor. Windows 8.1 sürümünü yüklemek isteyen Windows 8 kullanıcılarının yapması gereken tek şey Windows Store adresine girip büyük harflerle yazılı Windows 8.1’e ücretsiz güncelleştirin butonuna tıklamak. Windows 8.1 beta ve Windows 8.1 RTM kullanıcıları ise şuandan itibaren Windows 8.1 final sürümüne geçmeye başladı.

  En çok dikkat çeken uygulama ise resmi web sitesine birebir benzeyen Facebook uygulaması oldu. Şimdilik yalnızca Windows 8.1 RTM kullanıcıları için hazırlanan Facebook uygulaması windows 8.1 final kullanıcıları için de aktifleşecek.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.