Son Eklenenler
Winamp Dirildi mi?

Winamp Dirildi mi?

Daha önce verdiğimiz haberde bir döneme damgasını vuran efsanevi program Winamp’ın Artık indirilemeyeceği ile ilgili bir yazı hazırlamıştık. Tüm dünyada kullanıcılardan olumsuz yorum alan Winamp’ın Kapanacağı Haberi üzerine bazı teknoloji şirketleri Microsoft’ın bu yazılıma kol kanat gereceği ile ilgili haber yaptılar fakat hem Microsoft hem de yazılımın yaratıcısı NullSoft kanadından bu haberi doğrular nitelikte bir açıklama gelmedi. Winamp’ın geliştiricileri kısa sürede 20 binin üzerinde imza toplayarak yazılımın kaynak kodlarının dağıtılarak bundan sonra açık kaynak kodlu olarak geliştirilmesi yönündeydi. Henüz bununla da ilgili kesin bir bilgi verilmezken NullSoft, Winamp için bugün yayınladığı 5.666 versiyon güncellemesi ile kapanmasına 3 gün süre kala Winamp hayranlarını umutlandırdı.

Kullanıcılar kapanmasına 3 gün kala yayınlanan güncelleme ile yazılımın hiç kapanmaması gibi bir ihtimali akıllarına getirdi. Winamp 5.666 güncellemesi ile genel yazılım hatalarından arındırılıp stabil bir sürüme kavuşturuldu. Bakalım ilerleyen günlerde Winamp ile ilgili ne gibi açıklamalar yapılacak, hepimiz bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan iPhone Air Beklentisi Neler Yaptırdı başlıklı makalemizde iPhone Air, iPhone air nasıl olacak ve iPhone air özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.