Son Eklenenler
WhatsApp Nihayet BlackBerry 10 İçin Geldi

WhatsApp Nihayet BlackBerry 10 İçin Geldi

WhatsApp blackBerry 10 versiyonuÜcretsiz mesajlaşma yazılımı WhatsApp özellikle iPhone ve Android versiyonlarıyla milyonlarca kullanıcının en çok tercih ettiği programlardan birisi olmuştu. WhatsApp‘ı tercih eden kullanıcıların mevcut internet bağlantıları aracılığıyla ücretsiz olarak birbirleriyle mesajlaşıp telefon rehberinizde kayıtlı olan kişileri otomatik tanıyıp birbirleri arasında resim, ses kaydı ve video yollamalarını kolaylaştırdı. Fakat uzun süredir iOS ve Android sürümlerinin mevcut olması sebebiyle aslında büyük bir kullanıcı kitlesine sahip BlackBerry işletim sistemine sahip telefonlar tarafından kullanılamamaktaydı.

WhatsApp‘dan yapılan açıklamaya göre BlackBerry 10 işletim sistemi için bugün piyasaya sürülen uygulama ile artık BlackBerry kullanıcıları da birbirleri arasında ücretsiz olarak mesajlaşıp video ve ses kaydı gönderebilme imkanına kavuştu. Şimdilik BlackBerry 10 işletim sistemini kullanan Z10 ve Q10 modellerinin olduğunu varsayarsak WhatsApp için hiç de kötü bir başlangıç değil.

Bir önceki yazımız olan AMD'nin Yeni APU'su Bomba Gibi Düştü başlıklı makalemizde Amd Richland APU, APU CPU GPU nedir ve APU nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.