Son Eklenenler
WhatsApp, Bundan Böyle Ücretli

WhatsApp, Bundan Böyle Ücretli

WhatsApp artik ucretliTüm dünyada 300 milyonun üzerinde aboneye sahip olan özellikle iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad, iPod, iMac cihazlarında en çok indirilen ve kullanılan programlardan birisi olan WhatsApp, bundan böyle ücretli olarak hizmet verecek. Android işletim sistemini kullananlar için geçtiğimiz hafta Android versiyonunu piyasaya süren WhatsApp aynı zamanda BlackBerry işletim sistemi için de uyarlama yapmıştı. 300 milyonunun üzerinde kullanıcıya sahip WhatsApp, ücretsiz olarak yazışma, resim, ses ve video gönderebilme imkanı tanımaktaydı. 1.79 TL fiyat üzerinden sahip olabileceğiniz WhatsApp programı özellikle internet bağlantısının olduğu tüm akıllı telefonlar için en çok tercih edilen iletişim programlarından birisi olarak tanımlanmaktaydı.

Hali hazırda WhatsApp kullanan kullanıcıların bu ücretlenmeden etkilenmeyeceğini belirten yetkililer, belirledikleri ücretin yalnızca yeni kullanıcılar için geçerli olduğunun altını çizdi. Yeni kullanıcıların yıllık 1.79 TL ücret karşılığında satın alabilecekleri bu mükemmel yazılım özellikle SMS yazmayı seven telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği programlardan birisiydi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin İlk Yerli Üretim Tanksavar Füzesi "UMTAS" başlıklı makalemizde UMTAS, UMTAS füze ve UMTAS roketsan hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.