More

  Türk Oyunu Son Korsan Dünyaya açıldı

  son_korsan1Türk oyun stüdyosu Consala Games tarafından  %100 yerli kaynaklarla geliştirilen Online Korsanlık Oyunu Son Korsan Avrupadan sonra gözünü Ortadoğu ve Kuzey Afrika(MENA) pazarına dikti. Son Korsan, Osmanlı dönemine ait motifler ile dünya çapında beğeni kazanıyor.

  Nisan 2013 itibariyle 1 milyonu aşkın kullanıcısıyla kısa zaman içinde hızla büyüyen Son Korsan; IOS, Android, Facebook ve web üzerinden oynanabilmesi sayesinde oyuncular heran Son Korsana ulaşabiliyor. Türkçe‘nin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca ve Arapça olarak yayın yapıyor ve oyuncularına 24 saat aktif destek veriyor. Hızla büyümesinin başlıca sebebi ise; benzer bir çok oyunda bulamadığınız özelliklerin tamamının Son Korsan’da bulunmasıdır. Örneğin; Kanuni Sultan Süleyman’ın hazine haritası parçalarını toplayıp bir hazine macerası yaşayabilir, 5 vs 5 MOBA(Multiplayer online battle arena) arenasında boy gösterebilir, karşınıza çıkan rakip oyuncuları denizin dibine gönderebilir, ticaret yaparak akçe kazanabilir veya deathmatch haritasında rakip oyuncularla kozlarınızı paylaşarak, ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca; bayrak yarışı, ada fetihleri, dragon ve futbol etkinliği gibi özel etkinliklere de katılarak, aksiyonu en üste seviyede yaşayabilirsiniz. Gerçek dünya haritası teması üzerine tasarlanan haritaları sayesinde, kullanıcılarına daha gerçekçi bir oyun imkanı sunuyor. Oyun ile ilgili ekran görüntüleri ne yazımızın devamında mevcuttur.

  Son Korsan, 1.000.000’u aşkın kullanıcısıyla, bir çok dilde oynanabilen, bir çok platformdan erişilebilen bir sosyal oyun olarak; Osmanlı kültürünü dünyaya tanıtmayı kendine misyonu ediniyor. Kanuni Sultan Süleyman hakkında çeşitli bilgiler oyun içi aktiviteler eşliyinde oyunculara aktarılıyor. Ayrıca; Barbaros Hayrettin Paşa ile görevlere gidebilir ve hatta Barbaros’un donanmasında kendi geminizle yer alabiliyorsunuz.

  Ayrıntılı Bilgi için lütfen tıklayınız http://www.sonkorsan.com

  son_korsan1

  Son_korsan2

  Son_korsan4

  Son_korsan3

  Son_korsan5

   

   

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.