Son Eklenenler
Türk Oyun sitesi

Türk Oyun sitesi

Oyun dünyasında adından oldukça fazla bahsettiren ve oyun severler arasında oldukça fazla tercih edilen oyunlar genel olarak FPS oyunlardır. First Person Shooter yani birinci kişili oyunlar oyuncuyu maceranın içine tam anlamıyla dahil ettikleri için oyuncular tarafından daha çok tercih edilirler.

FPS oyun dünyasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve oldukça fazla versiyonu üretilen bir oyun olan GTA hem görüntü kalitesi olarak hem de sahip olduğu özellikler ile oyuncuları kendilerine hayran bırakan yapımlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinde yapacağımız aramalar ile bu sevilen oyunun serilerine ve oyun hakkında ki bilgilere rahatlıkla ulaşabiliriz. Örneğin gta indir etiketi ile yaptığımız bir arama bizlere hem oyunun demosuna ulaşma imkanı sunacaktır hem de oyun hakkında bilgi edinme şansımız olacaktır.
wolfteam
FPS oyun dünyasında adından bahsedebileceğimiz bir diğer yapım olarak da Wolfteam ele alınabilir. Sahip olduğu hikayesi ile diğer yapımlardan ayrılıp kendini kanıtlayabilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yine internet üzerinde yapacağımız küçük bir arama bizlere bu oyun hakkında detaylı bilgilere ulaşma imkanı sunacaktır. Bu oyun için de wolfteam indir şeklinde küçük bir internet araştırması yaparak oyun hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliriz.

Bu geniş ve sınırsız olan FPS oyun dünyası hakkında detaylı bilgi için birkaç FPS oyun ile arama yaparak yeni bilgiler elde edebiliriz. Örneğin gta indir, wolfteam indir aramalarında karşımıza çıkan turkoyun.com sitesinde sadece bu oyunlar hakkında değil diğer yapımlar hakkında da bilgi edinmemiz konusunda bizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yahoo Logosunu Değiştiriyor başlıklı makalemizde marissa mayer, Yahoo ve Yahoo logosu değişiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.