Son Eklenenler
Tomb Raider Mobil Versiyon İndir

Tomb Raider Mobil Versiyon İndir

1996 yılında oyun dünyasına giriş yapan Tomb Raider serisinin birincisi o kadar beğenilmişti ki, üreticisi Square Enix oyunun devamı niteliğindeki serilerini ardı arkasına piyasaya sürerek, hakkında film bile çekilmesine neden olmuştu. Baş rolünde Angelina Jolie’nin oynadığı Tomb Raider serilerini hepiniz hatırlarsınız. Tüm dünyada peynir ekmek gibi satılan Tomb Raider oyununa ait serilerin satışından oldukça memnun olan üretici, bu sefer oyunun mobil versiyonunu piyasaya sürmeye karar verdi. Tomb Raider mobil versiyon indir başlığı altında oyuna ait bilgileri sizlerle paylaşırken, Tomb Raider’ın 2013 yılında piyasaya sürdüğü versiyonunun da oldukça başarılı olduğunu eklemekte fayda var.

Tomb-Raider-mobile

Tomb Raider mobil versiyonu iOS uyumlu olan iPhone ve iPad cihazları içi AppStore’da yerini aldı. Sistem gereksinimi olarak yalnızca iOS 7 ve üzeri versiyonlarda çalışan Tomb Raider mobil indir, oyundaki kadın karakter Lara Croft ile her biri birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış bir macera oyununa dahil olabilirsiniz. Cep telefonunuzda oyun oynamaktan hoşlananlar için oldukça başarılı bir seçenek sunan Tomb Raider mobil indir sürümü, farklı zeka bulmacalarının yanı sıra aksiyon içeren başarılı efeklerden oluşan bölümlere de sahip. Üreticisi Square Enix Tomb Raider mobil versiyonunun yalnızca iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazlar için ürettiğini açıklayarak, Android cihazlar için ayrı bir versiyon sunacaklarının da müjdesini verdi. Tomb Raider mobili AppStore üzerinden 0,99 USD fiyat ile telefonunuza yükleyip oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Reklamları Bizi Sıkacak başlıklı makalemizde Facebook, facebook görüntülü reklam ve facebook video reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.