Son Eklenenler
Teknolojik Siyasiler

Teknolojik Siyasiler

Mobil teknolojilerin ve dolayısıyla internetin yaygınlaşması, binlerce mobil uygulamayı beraberinde getirdi. Bu sefer tanıtacağımız uygulama ise oldukça garip, belediye seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde bazı siyasiler kendilerine web siteleri yaptırırken bazıları daha da ileri giderek kendi adlarına IOS uygulamaları bile hazırlatmakta. Bu isimlerden birisi de AKP milletvekili ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek. Bakan Şimşek, kendi adına açılan kişisel web sitesindeki gelişmelerin mobil platformdan daha rahat takip edilebilmesi için Mehmet Simsek adlı iOS uygulamasını hazırlattı. Mobil internet kullanıcılarının giderek artması seçmenlerine ve takipçilerine daha hızlı ulaşabilmek amacıyla mobil uygulama girişimlerinde farklı adımların atılmasına sahne olmakta.

IPhone ve IPad cihazları ile uyumlu Mehmet Simsek uygulaması sayesinde Bakan Mehmet Şimşek ile ilgili etkinlikleri, konferansları, sunumları ve ziyaret planlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bakan Şimşek tarafından başlatılan iOS uygulama modasına bakalım daha hangi siyasi isimler katılacak, bunu önümüzdeki dönemlerde göreceğiz.

Mehmet Simsek iOS uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan IBM DAEJA'yı Satın Aldı başlıklı makalemizde Daeja, Daeja Image Systems ve IBM hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.