Son Eklenenler
SoundCloud İle Sınırsız Müzik Paylaş

SoundCloud İle Sınırsız Müzik Paylaş

iOS işletim sistemli akıllı telefonların piyasadaki hakimiyetini hepimiz biliyoruz. Özellikle ilginç uygulamalarla dikkatleri çeken iOS, bugün tanıtımını yapacağımız müzik dinleme ve paylaşma uygulaması olan SoundCloud ile daha da hoşunuza gidecek.  Alexander Ljung ve Eric Wahlforss adlı İngiliz müzisyenler tarafından oluşturulan SoundCloud uygulaması bugün iOS platformunda en çok tercih edilen uygulamalardan birtanesi. SoundCloud sosyal ağına üye olarak arkadaşlarımızın ve takip ettiğimiz kişilerin paylaştığı müzikleri görebiliyor, istediğimiz zaman bu müzikleri ücretsiz olarak dinleyebiliyoruz.

SoundCloud ile o an dinlemekte olduğunuz şarkının istediğiniz bölümünde durdurabilir, o bölümle ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz. Bugün itibariyle iki milyonun üzerinde üyesi bulunan SoundCloud uygulamasını iOS işletim sistemli telefonunuza indirebilmek için buraya tıklayınız

Bir önceki yazımız olan İngiltere'den SkyDrive Yasağı başlıklı makalemizde İngiltere, Sky televizyonu ve SkyDrive hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.