Son Eklenenler
Resident Evil PC Kullanıcıları İçin Geliyor

Resident Evil PC Kullanıcıları İçin Geliyor

Macera ve korku oyunlarından hoşlananlar için en başarılı seçeneklerden birisi olan Resident Evil şimdiye kadar oyun konsollarında sıkça tercih edilmekteydi. Oyunun yapımcısı CAPCOM, Resident Evil 4 ile ilgili olarak kullanıcı isteklerini olumlu karşıladı ve yapımcıdan yapılan açıklamaya göre Resident Evil 4 PC versiyonu 28 Şubat itibariyle satışa sunulacak. Kullanıcılar başta sosyal medya olmak üzere çoğu platformda oyunla ilgili beklentilerini yapımcılarla paylaşmış, nihayetinde isteklerinin meyvesini yepyeni bir deneyimle sürdürmeyi başarmıştır. Oyunun yapımcısı CAPCOM, konuyla ilgili olarak oyunun Ultimate HD Edition olarak piyasaya sürüleceğini belirtti. Peki nedir bu Ultimate HD Edition diye soraacak olursanız, oyunu yüksek bileşenlere sahip bilgisayarlarda yüksek çözünürlükte oynanmasının mümkün olabileceği şeklinde açıklamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Çin'deki Sansür İnterneti Felç Etti başlıklı makalemizde Çin internet sansürü, çin internet yasakları ve internet çöktü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Böyle uyunların efektleri korkunç oluyor genelde. Fakat güzel birşey olacak gibi tanıtım videolarını beklemekte fayda var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.