Son Eklenenler
Rekor Kıran İstifa Videosu

Rekor Kıran İstifa Videosu

Youtube üzerinde paylaşılalı 4 gün olmasına karşın 5 milyona yakın kişi tarafından izlenen istifa videosu dikkatimizi çekti. Tayvan’da bir yapım şirketinde çalışmakta olan Maria Shifrin isimli kişi tarafından paylaşılan video kendisinin şirketin patronuna karşı olan aşırı antipatisinden kaynaklanan istifa ediş anından oluşmakta. 1 dakika 45 saniyelik videoda arka plan müziği olarak Kanye West’in Gone adlı parçasını kullanan Shifrin, aşırı derecede baskıcı ve yapılan işlerden mutlak başarı bekleyen patronunu protesto ederen istifa etti.

Yukarıdaki videoda izlediğiniz gibi sabah Tayvan saatiyle 04:30’da işyerine giden Shifrin, Next Media adlı şirketin bulunduğu kata çıkarak Gone şarkısı eşliğine dans etti. Patronunu neden protesto ettiğini videodaki alt yazılarda açıklayan Shifrin, “patronunun yalnızca izlenme oranlarıyla ilgilendiğini, aslında kaliteli içeriğe sahip çalışmaların daha fazla izleyiciye hitap edebileceğini” belirtti. Yalnızca 4 gün içerisinde  5 milyona yakın izlenen video son günlerin en çok izlenen paylaşımlarından birisi olarak belirtilmekte.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Hafif Malzemesi başlıklı makalemizde dünyanın en hafif maddesi, dünyanın en hafif malzemesi ve dünyanın en ince malzemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.