Son Eklenenler
Pes indir

Pes indir

Futbol dünyasının başarılı oyunları arasında yer almayı başarmış olan Pes oyun serisi futbol tutkunu oyun severler arasında büyük bir öneme ve başarıya sahip olarak karşımızda yer almaktadır. Kullanıcıya oldukça gerçekçi bir yapım sunan Pes oyun serisi sahip olduğu kaliteli görselleri ve görsellerine eşlik eden ses efektleri ile oldukça fazla dikkat çekmektedir.
pes 2012
Şu ana kadar birçok farklı versiyonu çıkmış olan Pes oyun serisinin kullanıcılar arasında en popüler olan iki yapımı Pes 2013 ve Pes 2012 olarak yer almaktadır. Bu oyun serisinin kullanıcılar arasında neden bu kadar büyük bir başarı elde etmiş olduğu hakkında tam olarak bir şey söylemek mümkün olmasa da yapılan araştırmalar bu oyunların büyük bir indirme başarısına sahip olduklarını gösteriyor.

Yapılan araştırmalara göre pes indir şeklinde çok büyük bir arama yüzdesine sahip bir yapım. Pes indir şeklinde atama yapan kullanıcıların çok küçük bir kısmı hariç bütün kullanıcılar yaptıkları arama sonucunda elde ettikleri oyun demolarını indirmektedirler.
pes 2013 indir
Pes indir kadar büyük bir arama yüzdesine sahip olmasa da pes 2013 indir ve pes 2012 indir şeklinde yapılan aramalar da oldukça büyük bir kitle tarafından yapılmaktadır. Ancak dikkat çekici ve ilginç olan nokta ise pes 2012 indir ve pes 2013 indir şeklinde arama yapan kullanıcıların hemen hepsi ortaya çıkan arama sonuçlarındaki oyun demolarını indirmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Bebek oyunu sitesi başlıklı makalemizde bebek oyun sitesi, bebek oyunları ve bebek oyunu oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.