Son Eklenenler
Oyunu Oyna

Oyunu Oyna

Günümüzde internette zaman geçirmek yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Öyle ki genç – yaşlı demeden hemen hemen hepimiz günümüzü internet başında, başta sosyal medya siteleri olmak üzere kendi ilgi alanlarımıza göre farklı platformlarda geçirmekteyiz. Özellikle çocuk ve gençlerin çoğu zaman vaktini geçirdiği internette en çok tercih edilen sitelerden birisi ise oyun siteleridir. Bugün tanıtımını yapacağımız web sitesi çocuk ve genç farketmeksizin hemen hemen herkeste bağımlılık yaratacak. Uzmanlar oyun oynamanın bir ihtiyaç olduğunu hatırlatırken başta çocuklar olmak üzere herkesin belirli bir süre oyunlarla ilgilenerek kişisel gelişimini sağladığı, yapılan araştırmalara göre kanıtlanmış bir olgudur. Oyun; çocuklara başta çevre ve doğayı tanıtmanın yanısıra farklı kişilerle sosyalleşmesi için de bir ihtiyaç olarak tanımlanmaktadır.

Oyunu Oyna web sitesi bünyesinde barındırdığı binlerce eğlenceli ve kişisel gelişimi destekleyici oyunlarla sizin ve çocuğunuzun hoş vakit geçirebileceği bir site olarak göze çarpmakta. Artık eskisi kadar geleneksel oyunların oynanmadığı ülkemizde herkesin rahatlıkla erişebildiği internet üzerinden oynanan oyunlar zihinsel gelişime daha fazla katkıda bulunmaktadır. Çocukların sosyal gelişimine ket vuracak cinsten zararlı oyunları bünyesinde barındırmayan Oyunu Oyna, gönül rahatlığı ile çocuğunuzu oyunlarla baş başa bırakabileceğiniz bir oyun sitesidir.

Amacımız, hem erkek hem de kız çocukları için onlarca kategori arasından binlerce farklı oyunla zamanlarını faydalı ve eğlenceli bir biçimde geçirmelerini sağlamaktır. Erkek çocukları için aksiyon, araba yarışları, dövüş, futbol, savaş, motor yarışları, Ben 10 gibi farklı kategorilere ait yüzlerce farklı oyun seçilebileceği gibi, kız çocukları için hazırlanmış ve en çok tercih edilen barbie oyunları, ev toplama, giydirme, makyaj, kuaför, bebek bakımı, temizlik ve yemek hazırlama oyunları gibi herbiri birbirinden güzel ve eğlenceli binlere oyunu oynayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Microsoft Yeni CEO'sunu Arıyor başlıklı makalemizde Microsoft, microsoft CEO adayları ve microsoft güçlü CEO adayları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.