Son Eklenenler
Office 2013’e Geçmek İster misiniz?

Office 2013’e Geçmek İster misiniz?

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günlerde San Fransisco’da yapılan bir toplantıda yeni Office yazılımı olan Office 15 yani Office 2013’ün resmi olarak piyasaya çıkacağını açıkladı. Yeni sürümü bekleyen tüketiciler için http://office.com/preview adresinden ön izmeme yapabileceğiniz Office 2013, içerik olarak; word, excell, access, powerpoint, outlook, one note  gibi araçların yanısıra skype ve skydrive gibi eklentileride içermekte. Bir önceki sürüm olan Office 2010’a göre daha gelişmiş bir arayüz ile kullanıcıyı karşılayan Office 2013, daha renler ve tasarımla kullanıcı dostu olacağa benziyor.

Office 2013 ile beraberinde gelen yenilikler yalnızca bununla da bitmiyor. Artık PDF dosyalarını word ile açabilecek aynı zamanda bu dosyalar üzerinde düzenleme de yapabileceksiniz. Yalnızca bu özelliği bile Office 2013’ün en büyük tercih nedeni olacak gibi gözükmekte. Aynı zamanda otomatik yer imi oluşturarak uzun word belgeleri üzerinde çalışırken imleci en son çalıştığınız yerde otomatik olarak bulabileceksiniz. Bu sayede kaldığınız yeri aramak zorunda kalmadan rahatlıkla çalışabileceksiniz. PowerPoint programı içerisindeki çevrim için görsel arama eklentisi ile istediğiniz görseli bing arama motoru üzerinden arayıp sunumunuza rahatlıkla ekleyebileceksiniz.

Office 2013 ile gelen bir yenilik daha; artık Excell uzmanı olmasanız bile QuickAnalysis özelliği sayesinde Excell verilerini nasıl değerlendirip analiz edeceğinizi size en basit yöntemlerle gösterip kullanmanızı sağlayacak.

Bunların yanısıra daha yep yeni onlarca eklentisiyle kullanıcıların en çok tercih edeceği ofis programı olacağa benziyor. Yeni Office 2013’ün Eylül ayı sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

Office 2013 beta sürümüne göz atmak için bu bağlantıyı tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Beta Sürümü Piyasaya Çıktı, İndirin!!! başlıklı makalemizde Windows 8, Windows 8 32 Bit indir ve Windows 8 64 Bit indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.