Ödüllü Counter Strike Turnuvası

[ads1]Oyun severlerin bıkmadan usanmadan oynadığı yıllardan beri eskimeyen karşılıklı savaş oyunu Counter Strike, büyük bir katılımcı kitlesiyle Online olarak serüvenine devam ediyor. Öyle ki Online platfomda büyük ilgi toplayan Counter Strike Online toplam 60 bin TL ödüllü turnuvası ile para dağıtmaya devam ediyor. Türkiye genelinde dört ayrı ilde yaklaşık 1 ay boyunca sürecek olan Online Counter Strike turnuvasında birinci gelen takım Counter Strike Online dünya kupasına katılma şansını yakalayacak. Bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Counter Strike Online dünya kupası Çin’in ticaret merkezi Şangay’da düzenlenecek organizasyonla tüm dünyadan yaklaşık 100 takımın katılımı ile yapılacak.

Ankara, İstanbul, İzmir ve Eskişehir illerinde düzenlenecek olan Türkiye turnuvasında 1. gelen takımlara 1200 TL, ikinci gelen takımlara, 500 TL, üçüncü gelen takımlara ise her il bazında 300’er TL ödül dağıtılacak. İller bazında ilk üçe giren takımlar ulusal finalde birbirleriyle karşılaşmak suretiyle ülke birincisi olacak takım belirlenecek. Ulusal finalde birinci olan takıma 28 bin TL ödül verilecek olan Counter Strike Online turnuvasına katılabilmek için bazı şartlar aranmakta.

Katılım Şartları:

1) Counter Strike Online Türkiye‘ye kayıtlı olmak ve kurulacak klanların toplam 7 kişiden oluşması. Turnuva 5’er kişiden oluşan ekiplerle yapılacak. Geriye kalan 2 oyuncu yedek olacak.

2) Katılımcıların yaşlarının 15 ve üzeri olması gerekmektedir.

3) Counter Strike Online’a kayıtlı olan katılımcıların rütbelerinin 5 ve üzeri olması gerekmektedir.

4) Katılan ekiplerin takım ve klan isimlerinin turnuvaya uygun şekilde düzenlenmeleri gerekmektedir.

Ödüllü Counter Strike Online turnuvasına katılmak için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Android 4.4 Kitkat Tanıtımı başlıklı makalemizde Android, Android 4.4 ve Android 4.4 KitKat hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!