OBSS Mobile, My Jira Client Mobil Uygulaması İle Hayatı Kolaylaştırıyor

[ads1]OBSS Mobile, Atlassian’ın dünyada en popüler ürünü olan Jira içinkullanıcıları sevindirecek bir mobil uygulama geliştirdi.My Jira Client uygulaması sayesinde artık Jiraişlemleri her yerde kolaylıkla yapılabilecek. Bilgisayar programcıları ve proje yöneticilerine yönelik bir çok ürün geliştiren Atlassian,Avustralya merkezli bir yazılım firmasıdır. 2002 yılında kurulmuş olan Atlassian dünya çapında yaklaşık 30.000 müşteriye hizmet vermektedir.

Atlassian ürünleri, her ölçekteki ekiplerin işlerini yürütmesine, paylaşımlar yapmasına ve daha verimli çalışarak daha iyi yazılımlar oluşturmasına yardımcı olur. Atlassian’ın en çok bilinen programı ise dünya üzerinde milyonlarca insanın kullandığı talep yönetim programı Jira’dır.

[ads2]OBSS Mobile tarafından, Türkiye’de yüzlerce firmanın kullandığı Jira içiniOS tabanlı bir mobil uygulama geliştirildi. 200 kişilik uzman kadrosu ve Atlassian ile 7 yıldır çalışmanın getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyleTürkiye’de 80’den fazla firmaya Atlassian ürün ailesi ile destek veren OBSS,Atlassian’ın Dünya’daki en güçlü iş ortaklarından biridir. Müşterilerini dinleyip ihtiyaçlarına çözüm geliştirmeyi ilke edinmiş olan OBSS, Jira kullanıcılarının taleplerinden yola çıkarak bu ürünü yarattı:
OBSS Mobile ekibinin geliştirmiş olduğu MyJira Clientsayesinde, artık Jira kullanıcıları iOS işletim sistemli tablet ya da telefonlarından takip ettikleri işlere rahatlıkla ulaşabilecekler.

OBSS mobile

En çok kullanılan Jira işlemlerinin tek bir uygulama altında toplandığı MyJira Client ile yeni talep açmak veya talepleri ilgili kişilere atamak çok kolay! Ayrıca kullanıcılar bu uygulama sayesinde kendilerine atanan taleplere erişebilecek, yorum yapabilecek, worklog girebilecekler. Uygulama, proje ve çağrı bazlı aramaların kolayca yapılmasına olanak sağladığı için çalışanlar ofiste olmadıkları zamanlarda bile işlerini rahatça takip edebilecekler.

OBSS; genç ve idealist ekibi, yaratıcı yazılım çözümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile 2014 yılında da yazılım sektörüne yön vermeye devam edecek.

OBSS Hakkında

OBSS 2005 yılından beri, bankacılık ve telekom sektöründe Türkiye’nin en büyük ve prestijli kurumlarına yazılım hizmeti sunmaktadır. 206 kişilik kadrosuyla, Java ve .NET alanında anahtar teslim proje ve dış kaynak hizmeti verirken; kurumsal mimari, proje yönetimi, sürüm ve konfigürasyon yönetimi, yazılım kalite güvence testleri, IT offshore hizmetleri başlıklarındaki tecrübesi ile yazılım sektörüne katma değer sağlamaktadır. İştiraki olan OBSS Mobile ile kurumsal firmalara iOS ve Android uygulamaları alanında yaratıcı ve yenilikçi mobil uygulama çözümleri sunmaktadır. Oracle ve Atlassian’ın iş ortağıdır. www.obss.com.tr

Bir önceki yazımız olan Reklamın Yeni Alanı Facebook başlıklı makalemizde Facebook, facebook reklam istatistikleri ve facebook reklamlarının önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!

[tdn_block_newsletter_subscribe input_placeholder="Email" btn_text="Kayıt ol" tds_newsletter2-image="730" tds_newsletter2-image_bg_color="#c3ecff" tds_newsletter3-input_bar_display="" tds_newsletter4-image="731" tds_newsletter4-image_bg_color="#fffbcf" tds_newsletter4-btn_bg_color="#f3b700" tds_newsletter4-check_accent="#f3b700" tds_newsletter5-tdicon="tdc-font-fa tdc-font-fa-envelope-o" tds_newsletter5-btn_bg_color="#000000" tds_newsletter5-btn_bg_color_hover="#4db2ec" tds_newsletter5-check_accent="#000000" tds_newsletter6-input_bar_display="row" tds_newsletter6-btn_bg_color="#da1414" tds_newsletter6-check_accent="#da1414" tds_newsletter7-image="732" tds_newsletter7-btn_bg_color="#1c69ad" tds_newsletter7-check_accent="#1c69ad" tds_newsletter7-f_title_font_size="20" tds_newsletter7-f_title_font_line_height="28px" tds_newsletter8-input_bar_display="row" tds_newsletter8-btn_bg_color="#00649e" tds_newsletter8-btn_bg_color_hover="#21709e" tds_newsletter8-check_accent="#00649e" embedded_form_code="YWN0aW9uJTNEJTIybGlzdC1tYW5hZ2UuY29tJTJGc3Vic2NyaWJlJTIy" tds_newsletter="tds_newsletter1" tds_newsletter3-all_border_width="2" tds_newsletter3-all_border_color="#e6e6e6" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" tds_newsletter1-btn_bg_color="#0d42a2" tds_newsletter1-f_btn_font_family="406" tds_newsletter1-f_btn_font_transform="uppercase" tds_newsletter1-f_btn_font_weight="800" tds_newsletter1-f_btn_font_spacing="1" tds_newsletter1-f_input_font_line_height="eyJhbGwiOiIzIiwicG9ydHJhaXQiOiIyLjYiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIyLjgifQ==" tds_newsletter1-f_input_font_family="406" tds_newsletter1-f_input_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTMifQ==" tds_newsletter1-input_bg_color="#fcfcfc" tds_newsletter1-input_border_size="0" tds_newsletter1-f_btn_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJhbGwiOiIxMyJ9" content_align_horizontal="content-horiz-center"]