Son Eklenenler
MS Office Mobil iPhone ve Android için Tamamen Ücretsiz, Abonelik de gerektirmez

MS Office Mobil iPhone ve Android için Tamamen Ücretsiz, Abonelik de gerektirmez

Beklendiği gibi, Microsoft nihayet özel bir açılışla bugün daha önce ürettiği ünlü Ofis uygulamasının Apple iPad için olan versiyonunu açıkladı ve bu kuşkusuz iPad kullanıcıları ve kullanıcı çevreleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Ayrıca akıllı telefon kullanıcılarına da iyi haberler var, onlar da bu uygumalardan ücretsiz faydalanabilecek. Şu an itibariyle, uygulama indirmek ücretsiz, ancak Android ve iPhone üzerinde Office Mobile kullananlar belge oluşturabilir, düzenleyebilir ve ücretsiz olarak Office belgelerini kaydedebilir – hiçbir Office 365 aboneliği gerekli değildir.

IOS ve Android için Ofisi getirme konusunda gecikme olunca üstünlük için yarışta önünde önemli rakipleri olduğunu kabul ederek, bu adımları açıkça benimsenmesi Microsoft’un bir çaba gösterdiğini ortaya koymakta. Microsoft, Office programının bilgisayarlarda pazar lideri olmasına alışık.

ms-ofis-mobil

Yıllardır, Bill Gates ve kafadarları kendi için ürünlerini, az gelişmiş mobil ekosistem ayırarak, sadece kendisine zarar verdiğini fark etmedi. Microsoft Office paketi olmaması için bir neden de yoktu. Şimdi ise, Microsoft tam yönüyle tüm cihazlar için Office getirmek konusunda uyumlu bir çalışma yapıyor ve iPad desteği günün büyük duyurusu olarak nitelendirilebilir. O zaman biz muhtemelen iddia edebiliriz ki, yeni, abonelik gerektirmeyen akıllı taktik artık daha da önem taşımaktadır.

Ev kullanımı için geçerli, böylece sadece tüketiciler oluşturmak mümkün olacak ve gerekli hiçbir Office 365 aboneliği gerekmeden düzenlemek ve belgeleri paylaşmak, bu gerçekten olduğu kadarıyla mobil üretkenlik pazarı ile ilgili olarak işlerin kızıştığı söylenebilir.

ms-ofis-mobil-2

Yeni iPad versiyonu, bu arada, tam işlevsellik ve kullanıcı zevki için sırayla bir abonelik gerektirir, ancak akıllı telefonlar artık 5.7 inç ve daha yüksek görüntüler ile övünürken Galaxy Note 3 seviliyorken onunla başa çıkmak için daha yeterli varlıklar daha sunmalıdır. PowerPoint, Word ve Excel zaten çok seviliyor.

Bir önceki yazımız olan HTC One (M8) Özellikleri başlıklı makalemizde HTC, HTC One ve HTC One M8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.