Son Eklenenler
MessageMe Bilgisayar İçin Geliyor

MessageMe Bilgisayar İçin Geliyor

Dünyanın en popüler mesajlaşma yazılımlarından WhatsApp‘ın en büyük rakibi olmaya hazırlanan MessageMe özellikle mobil platformlarda son aylarda kazandığı kullanıcı sayısıyla dikkatleri çekmekteydi. MessageMe 5 milyondan fazla akıllı telefon kullanıcısı tarafından en çok tercih edilen mesajlaşma ve paylaşım uygulamalarından birisi olarak tanımlanabilir. Google Play üzerinden Android versiyonunu, AppStore üzerdinden de iOS versiyonunu indirip ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MessageMe uygulamasının bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebebinin yalnızca mesaj değil aynı zamanda video, ses ve fotoğraf paylaşabilmenize de imkan tanıması.

Yoğun ilgi nedeniyle önümüzdeki günlerde bilgisayar versiyonunun da piyasaya sürüleceğini belirten uygulama geliştirici, mobil platformlarda PIN kodu ile erişim sağlanırken PC versiyonunda kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilecek. MessageMe PC versiyonu sayesinde kullanıcılar hem bilgisayarlar arasında hem de mobil cihazlar arasında görüşme yapabilecek.

Bir önceki yazımız olan ACER'ın CEO'su JT Wang İstifa Etti başlıklı makalemizde ACER, Acer CEO istifa etti ve JT Wang hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.