Son Eklenenler
Kız oyunları

Kız oyunları

Kız çocukları için oldukça eğlenceli oyun sistemlerinin yer aldığı kız oyunları sahip oldukları renkli içerikleri ve oldukça dikkat çeken basit ve bir o kadar da eğlenceli sistemleri ile daha ilk anlardan itibaren çocukları kendilerine hayran bırakmayı başaran yapımların arasında yer almaktadır. Kız oyunları oldukça geniş bir sistemi ifade ediyor olsa da aslında bir anlamda da oldukça sınırlı bir alanda oyun sunmaktadır. Ancak burada bahsi geçen sınırlı kelimesi oyunların farklı içeriklere sahip olmadığı anlamında değil sisteme ait içeriklere sahip olduğu anlamını ifade etmektedir.

Bu alanda adından oldukça sık bahsettiren yapımların arasında kuaför oyunları sayılabilir. Kuaför oyunları kimi zaman sizlerden büyük bir kuaför salonunun işletmeciliğini yapmanızı isterken kimi zaman da güzeller güzeli bir kızın saçlarının, makyajının yapılmasını isteyebilir. Ama kuaför oyunlarında dikkat edilmesi gereken tek bir kural vardır ki o da yapacağınız işlemi en hızlı şekilde yapmak olacaktır.

Hangi oyun sistemi olursa olsun adından bahsettiren bir sistem olarak barbie oyunları da ele alınmalıdır. Barbie oyunları bulunduğu sisteme göre farklılık göstermektedir. Yemek oyunların yer aldığı bir sitede barbie oyunları denildiği zaman yemek yapılırken araba oyunlarının yer aldığı bir sitede barbie oyunları denildiği zaman araba yarışları karşımıza çıkmaktadır. Kız oyunlarından ya da kuaför oyunlarından bahsederken kullandığımız barbie oyunları ise bizlere makyaj oyunlarını ifade etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 525 Hakkında Herşey (Resimli) başlıklı makalemizde Lumia 525, Lumia 525 fiyatı ve Lumia 525 görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.