Son Eklenenler
iPhone ve iPad iOS 7’de PSP Emulator Kurulumu (Video)

iPhone ve iPad iOS 7’de PSP Emulator Kurulumu (Video)

IPhone hayatımızın içine büyük bir giriş yapmadan önce, mobil oyun ağırlıklı olarak genelde Sony’nin Taşınabilir PlayStation modeli veya PSP gibi özel cihazlar çok yaygındı. App Store ile birlikte Google Play ve Windows Phone Store açılın artık PSP’nin yetenekleri aşıldı. Grafik-işlem gücüne bakılarak, bu artık bir nostalji olabilir sadece. Şimdi tekrar eski konsolları tozlu raflardan indirmek hala eğlenceli. Neden eğlenceli? Bir özellik zengin PSP emülatörü sayesinde olsa da, artık iOS cihazınızda bu çok sevilen PSP oyunlarını yeniden yaşamanın ve oynamanın mümkün olduğunu göreceksiniz.

Yakında göreceğiniz gibi PSP mülkiyeti aslında sanki, PPSSPP gibi sorunsuz oyunlar oynuyor, ve de faaliyet gösterdiği alanda sorunsuz bir şekilde, aynı zamanda artırıllmış optimizasyon seçenekleri ve ayarları bol olduğunu fark edeceksiniz. Çok iyi bir deneyim için size yardımcı olmaya çalıştık.

ios7-PSP-Emulator

Yükleme işlemini takip etmek yeterince basit. Jailbreak yaparak iPhone, iPad veya iOS 6 veya en son iOS 7 firmware ile iPod touch kendi koşulları dahilinde, bu imkanı sağlıyor.

İşleme başlamak için sadece Cydia kaynağı olarak http://cydia.angelxwind.net adresini ekleyebilir ve daha sonra oradan (Durağan) PPSSPP indirebilirsiniz. Ayrıca düzgün yüklemek için gerekli adımlar videonun yanı sıra altta da geçiyor, iOS 7 ile PPSSPP kısa bir işlem ile kontrol edebilirsiniz.

ios7-PSP-Emulator-2

PPSSPP’nin özellikle bir özelliği aslında bir oyun devleti olması. Duraklama ve daha sonraki bir tarihte tekrar ziyaret etmeye imkan verir, bunun adı ‘Save State’dir. Bu rahat oyun uygun çok kullanışlı bir araçtır ve nasıl çoğumuz bazı kısa eğlence Oyunlar klasörüne sahipsek, biz kolayca Midnight Club III oynarken oyunu durdurabileceğinizi bilmek güzel. Dub ilerlemesini kaybetmeden yarışmak…

Yani, PPSSPP için giriş için aşağıdaki videoya göz atın, aynı zamanda cihazınızı nasıl jailbreak yapacağınızı da bizim dökümanlarımızda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1'i Güvenli Mod'da Başlatmak... başlıklı makalemizde Windows, Windows 8 ve Windows 8.1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.