Son Eklenenler
iPhone Telefonlara En Çok İndirilen Oyun

iPhone Telefonlara En Çok İndirilen Oyun

Temple Run 2 iPhone Rekoru KirdiApple firmasının en ürettiği dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından olan iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlara daha dün yayınlanmaya başlayan ve 24 saat içerisinde 500 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen oyun Temple Run‘ın 2. versiyonu olan Temple Run 2 oldu. App Store‘den yapılan açıklamayla bugüne kadar en fazla indirilen uygulama olarak tarihe geçen Temple Run 2, iPhone kullanıcıları tarafından merakla beklenmekteydi. Oyunun birinci versiyonunun sevilerek oynanması ve eski rekoru elinde bulundurmasına da şaşırılmamalı.

Oyunun ikinci versiyonuyla kendi rekorunu egale eden oyun yapımcısı Imangi Studios‘un kurucularından Keith Shepherd yaptığı açıklamada oyunun ikinci versiyonunun şimdilik yalnızca iOS uyumlu telefonlar için üretildiği, önümüzdeki hafta Android işletim sistemleriyle uyumlu versiyonunun da piyasaya çıkarılacağı belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider, 5 Mart 2013'de Piyasalarda Olacak başlıklı makalemizde Lara Croft 2013, Tomb Raider ve Tomb Raider 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.