iPhone 6, 4.7 inç ekranıyla Eylül ayında çıkıyor, Phablet modeli sonra çıkacak

[ads1]Apple , her yıl sonbahara kadar yeni iPhone’lar duyurmak eğiliminde olsa bile , biz zaten sözde iPhone 6 ile ilgili olarak pek çok bilgi duyduk. 4.7 inç ekranlı bu model ve 5.5 inci aşan bir başka modeli – Özellikle,fikir birliği Cupertino önümüzdeki zamanda yakışıklı iki çeşidi sunacak gibi görünüyor. Biz de bu iki bültenin büyük ihtimalle gelecek yıla kadar gecikeceğini düşünüyoruz ki, ve Tayvan dışında , yeni bir raporda sadece bir iddiaya göre Eylül ayında çıkıyor.

iphone-6-yeni

Yedi yıllık ömrü içinde, iPhone nadiren saf büyüklüğü açısından değişti. 2007 yılında tekrar bir 3.5-inç ekran ile başlayarak, mevcut amiral gemisi iPhone 5’lerin sadece yarım inç daha büyük olduğunu ve birçok tüketici bundan mutlu olsa da, pazarın büyüyen bir kısmı da Android dünyasındaki telefonlar ile Apple büyük rekabet bekliyor.

Ayrıca rafta iPhone 5s dururken, 4.7-inç ve 5.5-inç modeli getirerek, Apple aslında herkese hitap ediyor olabilir, ve bir analist bu büyük cihazlar için, bir kaç hafta eski tahmin isteyecektir Google’ın Android kullanıcı sayısı etkilenecek mi göreceğiz.

iphone-6-yeni-4

[ads2]Industrial & Commercial Times’a göre, Temmuz ayında üretime başlanacak, bu yıl 4.7-inç modelini görüyor olacağız. 5.5-inç modeli ise, sorunları çözülmüş, en iyi haliyle, sadece Noel zamanında raflarda olacağı anlamına gelir, Eylül ayına kadar seri üretim aşamasına ulaşabilir.

Ne düşünüyorsunuz? – iPhone ürün hattının bu büyük seçeneklere gerçekten ihtiyacı var mı? Ya da bir cihaz tek elle rahatlıkla tutulabilir mi aslında bu daha önemli? Yorumlarınızı aşağıda paylaşıyor musunuz?

Bir önceki yazımız olan Android'de Ekrana Dokunarak Kilit Özelliğini Kullanmak başlıklı makalemizde Android hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

Yeniliklerden haberdar olun!