iPad için Tüm Ürünlerde Microsoft İndirimleri Yeni Abonelik Seçeneğiyle

[ads1]Microsoft, fırsatları ve promosyonları bir dizi şeklinde sunan, Office paketinin tüketici ilgisini artırmak için çok sıkı çalışıyor. Son olarak, yazılım üreticisi Office müşterileri yılda sadece 69 $ ödeyerek, bir PC veya Mac için, bir tablet üzerindeki servisi etkinleştirme olanağı sağlayan yeni bir ‘kişisel’ bir paket içinde 365 için de tam erişim sunacak. Tam ayrıntıları şöyle ifade edebiliriz.

Sadece Office 365 planı istiyorsanız, o zaman kişisel paketi şimdiye kadar sizin için mevcut en iyi seçenektir. Ama yıllık 99 $ için, ana abonelik paketi bir yıl için beş PC’ye ya da Mac ve bir daha beş tablet için toplam lisans, gibi bir hayli daha fazla esneklik sunuyor.

Microsoft-Office-365

Konum ile sınırlı kalmamak için ve düzenleme için çok zaman harcamak istemiyorsanız salt okunur ücretsiz bir seçenek de kullanabilir, tercih edebilirsiniz.

Yanı sıra, Office kullanan tüketicilerin almak için kampanya koduna sahip olması konusunda, Microsoft açıkça çalışıyor. Oldukça yakın zamana kadar, Ofis Apple’ın Mac OS X ayrıcalıklı erişimi ile çok az platformlar arasında idi, yalnızca Windows için bu önemli bir mesele oldu. Ancak, Android ve iOS üzerinde olanlar için bu yönüyle Office 365’e yayılıyor.

71XhbecU7lL__SL1500_

[ads2]Bir Office 365 aboneliği ile tablet ve masaüstü / dizüstü bağlamak istiyorsanız, daha sonra Microsoft tarafından sunulan yeni kişisel paketi kontrol ediniz. Aynı zamanda da sadece 63 $ için Ev sürümünü içeren Office 365 aboneliği ile iyi tasarrufta bulabilirsiniz.

Bu yeni anlaşmanın şimdi masada olduğu göz önüne alındığında, tam Office 365 abonelik paketini almak sizce mantıklı mı?

Aşağıda yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Güncellemesi Çıktı, Şimdi İndirilebilir, Nasıl mı? başlıklı makalemizde Windows, Windows 8.1 ve windows 8.1 update hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!