iOS 8 Beta 3 ile T-Mobile kullanıcıları için iPhone üzerinde Wi-Fi ile arama özelliği mevcut

[ads1]Genellikle bir Pazartesi günü yaptığı gibi, Apple yine kısa bir süre sonra gelecek iOS 8 yazılımının üçüncü beta sürümünü paylaştı ve değişiklikler içinde her zamanki hata düzeltmeleri ve genel performans geliştirmeleri belirtildiği halde, ek olarak ayrıca küçük bir ayrıcalığın yapıldığı iOS 8 beta 3 ile T-Mobile US As, popüler operatörüne Wi-Fi telefon aramaları geldi ve bununla; zevk, ve görünüşe göre, netliğe sahip aramalar standart 3G / 4G hücresel bağlantıya göre çok daha kaliteli olduğu söylenebilir.

Herhalde biz beta döngüsü boyunca üzerinde aylak aylak uğraşırken daha geniş bir sürümü paylaşılmış. Bu yeni özellik, Ayarlar üzerinden aktive edilebilir> Telefon> Wi-Fi Arama ve Apple zaten bu lansman sırasında bazı genel özellikleri tanıtmış olsa ilk diğer betalara göre, bu şimdiye kadar en heyecan verici olanlar arasında yer alıyor.

ios8-wifi-calling

T-Mobile aboneleri ve hem olası aboneleri için bu harika bir haber. Genel kapsamı hakkında bazı şüpheleriniz olabilir. Süphesi olanların şüphelerinin hafiflemesine yardımcı olur. En azından, ABD – – T-Mo şebeke kapsamı birden fazla vesileyle gündeme konu olmuştur, ancak ücretsiz arama için Wi-Fi ile, kullanıcılardan meyvelerini toplamal mümkün olacak Böylece daha az kurulan taşıyıcılardan biri olarak ubikuiter noktaları kullanılacak.

ios8-wifi-arama

[ads2]Apple süreklilik ve gelecekte iPhone dışında farklı cihazların da çok sayıda hücresel aramaları yapmasını ve almasını mümkün kılarak kullanıcılar ile, OS X ve iOS 8 arasındaki köprüyü daha iyi kurmayı planlıyor. Özellikleri ve bu açık yaklaşımları biraz tantana ile yapan Tim Cook’un yazılım ve tasarım ekibi ilerlemeye ses tabanlı iletişimi geliştirmek için ortak bir uğraşı gösteriyor.

iOS8 ile hepimiz heyecanlandık. Birkaç içinde gelecek güncellemeler de olduğunu düşünüyor ve bu güncellemeleri biz de en az sizler kadar heyecanla bekliyor olacağız. Haberdar olduğumuz anda teknolojidefteri.com sitemizde sizler ile paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 4 Dev Bir QHD 2K çözünürlüklü ekran ile gelecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!

[tdn_block_newsletter_subscribe input_placeholder="Email" btn_text="Kayıt ol" tds_newsletter2-image="730" tds_newsletter2-image_bg_color="#c3ecff" tds_newsletter3-input_bar_display="" tds_newsletter4-image="731" tds_newsletter4-image_bg_color="#fffbcf" tds_newsletter4-btn_bg_color="#f3b700" tds_newsletter4-check_accent="#f3b700" tds_newsletter5-tdicon="tdc-font-fa tdc-font-fa-envelope-o" tds_newsletter5-btn_bg_color="#000000" tds_newsletter5-btn_bg_color_hover="#4db2ec" tds_newsletter5-check_accent="#000000" tds_newsletter6-input_bar_display="row" tds_newsletter6-btn_bg_color="#da1414" tds_newsletter6-check_accent="#da1414" tds_newsletter7-image="732" tds_newsletter7-btn_bg_color="#1c69ad" tds_newsletter7-check_accent="#1c69ad" tds_newsletter7-f_title_font_size="20" tds_newsletter7-f_title_font_line_height="28px" tds_newsletter8-input_bar_display="row" tds_newsletter8-btn_bg_color="#00649e" tds_newsletter8-btn_bg_color_hover="#21709e" tds_newsletter8-check_accent="#00649e" embedded_form_code="YWN0aW9uJTNEJTIybGlzdC1tYW5hZ2UuY29tJTJGc3Vic2NyaWJlJTIy" tds_newsletter="tds_newsletter1" tds_newsletter3-all_border_width="2" tds_newsletter3-all_border_color="#e6e6e6" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" tds_newsletter1-btn_bg_color="#0d42a2" tds_newsletter1-f_btn_font_family="406" tds_newsletter1-f_btn_font_transform="uppercase" tds_newsletter1-f_btn_font_weight="800" tds_newsletter1-f_btn_font_spacing="1" tds_newsletter1-f_input_font_line_height="eyJhbGwiOiIzIiwicG9ydHJhaXQiOiIyLjYiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIyLjgifQ==" tds_newsletter1-f_input_font_family="406" tds_newsletter1-f_input_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTMifQ==" tds_newsletter1-input_bg_color="#fcfcfc" tds_newsletter1-input_border_size="0" tds_newsletter1-f_btn_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJhbGwiOiIxMyJ9" content_align_horizontal="content-horiz-center"]